DKNY JEANS’te %50’ye Varan İndirim Dönemi Başladı!

DKNY Jeans 2013 Yaz Koleksiyonu %50’ye Varan İndirimle Sizlerle Buluşuyor…

DKNY JEANS, İlkbahar/Yaz 2013 koleksiyonunda rahat tasarımlara ağırlık veriyor. Sade çizgilerin hâkim olduğu, kullanışlı ve her dönemin gözdesi olan klasik modellerden meydana gelen yeni koleksiyonda, markanın DNA’sı da ortaya çıkıyor. Rahat giyimin kullanışlılığını zirveye taşıyan bir koleksiyona imza atan DKNY JEANS, sade ve her ortamda tercih edilebilen tasarımlarla kendi DNA’sını yansıtıyor.

dkny-indirim (5)

Eskilerin en gözdeleri yenilere şıklık katıyor

DKNY JEANS’in yeni sezon koleksiyonunda ikili takımların, en üste giyilen geniş kesimli bir parça ile yeniden yorumlanması öne çıkıyor. Grafik baskılı, mesaj veren t-shirtlerin söyleyecekleri yeni şeyler de yine bu koleksiyonda hayat buluyor. Serin tutan askılı üstler bunaltmayacak kadar açık, gizemlerini koruyacak kadar profesyonelce hazırlanıyor.

Pamuk, terilen, jarse ve hava alan açık örgülerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda; tek parçalar hatları rahatsızlık vermeden ortaya çıkaracak şekilde vücudu sarıyor. Denim bir ceket, gündüz keten bir kıyafete rahat bir hava katarken gece için şık bir smokin kesim kıyafette yeniden rol alıyor.

Renk skalası çölün kumlarında bir yolculuk gibi

Güneşin muhteşem doğal tonları DKNY JEANS tasarımcıları tarafından büyük bir titizlikle tasarımlara yansıtılıyor. Elektrik mavisi goncalar; çöl çiçeklerinin can damarı güneşin etkisi ve kızıl sarının en sıcak tonlarında boy veriyor. Renkler, akşam semalarının mavilerinin en derinlerinden geliyor.

DKNY JEANS koleksiyonundaki çiçekli desenler, keskin hatlar ve ısmarlama gibi oturan siluetlerden oluşan bir tuvalde coşuyor. Yazlık elbiseler ve şortlu takımlar kavurucu güneşin altında puslu bir görüntü sağlıyor.

Balıksırtı denim, teknoloji ile denim kültürünün bir araya gelmesinin en üstün örneğini sergiliyor. Koleksiyonun büyük bir kısmını kapsayan denimler; olmazsa olmaz sokak tavrı ile spor bir rahatlık katıyor.  Sofistike kavramını zirveye taşıyan bir gardırobun şifresi: “Rahat ve her dönemin gözdesi parçalar” oluyor.

Bu şıklığa ortak olmak için ziyaret edebileceğiniz mağazaların adres ve iletişim bilgileri ise şu şekilde:

Ankara:   Armada AVM 0312 219 12 97  – Panora AVM 0312 491 61 09

Bursa:      Korupark AVM 0224 241 30 82

İstanbul:  Astoria AVM 0212 215 20 17 – City’s Mall 0212 373 24 50

İstinye Park AVM 0212 345 54 35 – Ataköy A Plus Mall 0212 661 68 23

 

Yorumlar

yorum

DKNY İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR