Dikkat Çekici ve Sportif Batik Kadını

dikkat-cekici-sportif-batik-03Birbirinden farklı moda trendlerinden esinlenerek yaratılan Batik 2013- 2014 Sonbahar Kış koleksiyonunda yer alan sportif öğelerin lüksle harmanlandığı “Sport Deluxe” teması şık bir görünümün yanı sıra Batik kadınına rahatlık sunuyor.

Batik’in kış koleksiyonu farklı tarzlardaki temalarıyla her zevke uygun zengin tasarımlardan oluşuyor. Bu sezona damgasını vuracak “Sport Deluxe” teması Batik kadınlarının yeni gözdesi… Temanın ana rengi saks mavisi güçlü siyah ile kombinlenerek sezonun en dikkat çekici parçalarına hayat veriyor. Şehir yaşamının koşuşturmasına uyum sağlayacak kadar spor aynı zamanda dikkat çekici tasarımların yer aldığı “Sport Deluxe” temasında uzun paltolar, kalem etekler, bol kesim bluzlar öne çıkıyor.

 Batik, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan “Sport Deluxe” temasıyla bu kış sizi göz alıcı kılacak. 

Sürekli yükseliş trendi göstererek yeni açılan mağazaları ile başarı grafiğini her geçen gün yükselten Batik’in yeni sezon ürünleri Batik mağazalarında ve shopbatik.com.tr’de sizleri bekliyor… İstinyepark, City’s, Aqua Florya , Brandium, Marmara Forum, İstiklal Caddesi ve Sapphire Çarşı başta olmak üzere Türkiye genelindeki 121 mağazasında moda severlerle buluşan marka yeni sezonda da iddialı moda trendlerini yakından takip ediyor. Mağazaların yanı sıra kampanya ve duyurularını facebook/batikmoda – twitter/batikmoda adreslerinden de takip edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

BATİK İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR