Diesel Erkek 2013-2014 Sonbahar/Kış

diesel-erkek-sonbahar-kis-19Diesel erkeği 2013-2014 sonbahar/kış sezonunda çok konuşulacak. Vahşiliği ön plana çıkaran Diesel, erkek giyimde kalitesi ve şıklığıyla 2013-2014 sonbahar/kış sezonunda adından oldukça bahsettirecek gibi.

Koyu renklerin hakim olduğu yeni koleksiyonda, eskitilmiş gömlek, pantolon, ceket, yelek ve gömlek modelleriyle oldukça iddialı ve çarpıcı bir görüntüye ulaşabilirsiniz.Eskitilmiş modellerin yanı sıra koyu ve açık renkli kot modellerinin de yer aldığı koleksiyonda, kumaş pantolon ve eşofman modelleri de göze çarpıyor. Ayrıca kıyafetlerinizi tamamlayacağınız şık kemer, bot, kolye ve şapka gibi aksesuarları da Diesel 2013-2014 sonbahar/kış erkek koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Fark yaratmak isteyen erkeklerin vazgeçilmezleri arasında olacak Diesel 2013-2014 erkek koleksiyonu ürünlerinde aradığınız her şeyi bulabilir, stilinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz.

Günlük hayatta ve gece hayatında rahatlıkla giyilebilecek Diesel yeni sezon koleksiyonu ile göz alıcı olun, çevrenizdekileri büyüleyin!

 

Yorumlar

yorum

DIESEL İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR