Derimod Kadını Yılbaşında da Çok Şık

Stil sahibi Derimod kadını, Yılbaşında da çok şık olacak

derimod-kadini-yilbasi-02

Kış sezonunda; şıklığın ve zarafetin vazgeçilmezi stilettolar ile minimal ve geometrik desenleri kullanan Derimod, stil sahibi kadınların ilk tercihi olacak.

Derimod, birbirinden şık ve iddialı stillettoları ile müşterilerine yılbaşı için de farklı alternatifler sunuyor.
Derimod’un 2013-2014 Sonbahar – Kış ayakkabı koleksiyonunda, iki farklı trend öne çıkıyor. Koleksiyonda yer alan; şık stilettolar ile geometrik ve minimal desenlerin hayat bulduğu tasarımlar sezonun vazgeçilmezleri olmaya aday.

Kadınların hiçbir dönem vazgeçemediği ve her zaman trend olmasıyla fark yaratan stilettolar zarafet ve şıklığın temsilcileri olarak dikkat çekiyor. Derimod’un kalitesiyle de birleşen ayakkabılar; bacakları daha uzun ve zayıf gösterirken; giyen kadının hem şık hem de çekici görünmesine de fırsat yaratıyor.

Derimod’un, bu kış hem sezona hem de yılbaşına uygun tasarımlarında her zevke uygun alternatif bulunuyor. Tercihini sadelikten yana kullanmak isteyenlere hitap eden minimal tasarımlara; geotemetrik desenler eşlik ediyor. ‘Az çoktur’ mantığının hüküm sürdüğü minimal tasarımın ruhu, Derimod’un çizgisi, rengi ve biçimiyle sadelikten yana fark yaratan tasarımlarıyla öne çıkıyor. Çizgilerin ve renklerin kendi içinde dans ettiği geometrik desenler ise stilinden taviz vermeyen ve trendleri yakından takip edenlerin ise ilk tercihi olacak.

Yorumlar

yorum

DERİMOD İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR