Derimod’dan Bodrum Sandaletleri

Geleneksel Bodrum Sandaletleri Derimod’la Bütünleşti…

Derimod sandalet modelleri, 2013 yazında da en güzel seçenekleri ile vitrinlerdeki yerini aldı. Şık olmak kadar rahatına düşkün kadınlar için de tasarlanan sandaletler, Derimod’un yeni koleksiyonunda taşlı ve zımbalı modelleri ile her zamankinden daha feminen ve renkli bir görünüm sunuyor.

Özellikle geleneksel Bodrum sandaletlerinin hayat bulduğu Derimod sandalet koleksiyonu, “etiketin yarısı ve ayakkabı&çantada geçerli olan ikinci ürüne yüzde 30 indirim kampanyası” ile tatilin ve yazın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenlerin tercihi olacak.

2013 İlkbahar&Yaz sezonuna “renklenerek” giren Derimod, sandalet koleksiyonunu da sarı, turuncu, fuşya, saks, turkuaz, yeşil ve narçiçeği gibi iddialı renklerle vitrinlerine taşıdı. Derimod sandalet koleksiyonunda güneşin ışıltısını yansıtan sandaletler rahatlık ve kullanım kolaylığı ile yazın vazgeçilmezi olacak.

Derimod, “etiketin yarısı ve ayakkabı&çantada geçerli olan ikinci ürüne yüzde 30 indirim kampanyası” ile müşterilerine keyifli ve şık bir yazı garanti ediyor. Tatilin ve yazın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenler için her zevke ve tarza uygun Derimod sandaletleri, feminen tasarımlarıyla hem gündüz hem de gece kıyafetleriyle kombine edilebiliyor.

Yorumlar

yorum

DERİMOD İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR