DeFacto’dan Sevgililere Özel ‘Önce Can Sonra Canan’

defacto-sevgililer-gunuEn rahat giyim markası DeFacto, müşterilerini Sevgililer Günü’nde de rahat ettiriyor. 14 Şubat’a özel hazırladığı ‘Önce Can Sonra Canan’ koleksiyonuyla DeFacto sevgilisinden önce kendisini şımartmak isteyenleri mağazalarına bekliyor.

Akdeniz modasının öncü firması DeFacto’ dan, 14 Şubat’ ta çok özel bir tüyo!

DeFacto, bu sevgililer gününde de, “Önce Can, Sonra Canan” diyor.

Burada can siz oluyorsunuz. Canan da, sevgiliniz…

Çünkü sevgiliye en güzel hediye, iyi giyinen bir sevgilidir.

DeFacto’nun sevgililer günü için özel olarak hazırladığı sabahlıklardan pijamalara, geceliklerden ev terliklerine kadar birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı DeFacto Homewear koleksiyonundan soğuk kış günlerinde sevgilinizin de içinizi ısıtabilirsiniz. Kırmızı, beyaz ve gri tonlarının ön planda olduğu koleksiyon, rahatlık ve şıklığının yanı sıra sevimli desenleriyle de sevdiğinizin kalbini çalacak.

Alternatif olarak, cazip fiyatlarıyla Sevgililer Günü alışverişinizi keyifli bir deneyime dönüştüren DeFacto 2014 Sonbahar – Kış kadın ve erkek koleksiyonundaki sezonun vazgeçilmezi kaban ve mantolar, kış şıklığını tamamlayan renkli hırka ve kazaklar, renkli chino pantolonlar, gözalıcı çanta ve kemerler arasından kendinize çok özel parçalar seçebilirsiniz.

Sevgilisiyle birlikte kendisini de düşünen ve aynı zamanda indirimli fiyatlardan da yararlanmak isteyenlerin Türkiye geneline yayınlan DeFacto mağazalarından birine uğraması ya da www.defacto.com.tr adresini ziyaret etmesi yeterli. Üstelik kargo 1 TL

DeFacto; #EnRahatO !

 

Yorumlar

yorum

DEFACTO İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR