DeFacto’dan İnternet Mağazasına Özel ‘Gray Scale’ Koleksiyonu

‘Akdeniz rahatlığı’ sunan ürünleri ile sevilen giyim markası DeFacto, internet mağazasına özel hazırladığı ‘Gray Scale’ koleksiyonunuyla sezonun öne çıkan gri trendini yaşatıyor. İnternet mağazasına özel olarak hazırlanan koleksiyon gri tonları ve siyah-beyaz kombinleriyle dikkat çekiyor. Sezonun son trendlerini yansıtan Gray Scale koleksiyonu Ocak ayı sonuna kadar www.defacto.com.tr’den satın alınabilecek.

Rahatlık ve şıklığı bir araya getiren tasarımlarıyla DeFacto, modanın son trendlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. DeFacto tasarımcılarının e-ticarete özel hazırladığı Gray Scale koleksiyonu, kış sezonunun gözde rengi olan grinin farklı tonlarını gardıroplara taşıyor.

Ocak ayı sonuna kadar www.defacto.com.tr’den ulaşılabilecek özel koleksiyonda sezonun favori rengi gri ve tonları kadın ve erkek giyim ürünleri ve aksesuarlarda ön plana çıkıyor. Koleksiyonda pantolondan gömleğe, yelekten elbiseye, hırkadan monta, saatten çantaya pek çok şık alternatif bulunuyor.

Kış şıklığını yansıtan özel ürünlerin yanı sıra www.defacto.com.tr’de Gray Scale koleksiyonuna özel şık ve rahat kombinlerle de DeFacto müşterilerine stil danışmanlığı hizmeti sunuluyor. Kadın giyimde sade ve minimalist bir etki sunan gri tonları, erkeklere ise karizmatik bir görünüm katıyor.

Sezon modasını yakından takip eden özel tasarımları görmek ve kampanyalardan yararlanmak için vakit kaybetmeden www.defacto.com.tr adresini ziyaret etmek yeterli.

Yorumlar

yorum

DEFACTO İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR