DeFacto 217’inci Mağazasını Ümraniye Canpark AVM’de Açtı!

defacto-umraniye-canpark-01Akdeniz modasının öncü firması DeFacto, 2 Mart 2014, Pazar günü Türkiye’deki 217’inci mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Ümraniye Canpark AVM’de yer alan mağaza aynı zamanda Ümraniye’deki 4’üncü DeFacto mağazası olma özelliğini taşıyor.

Rahatlık ve şıklığı ürünlerinde buluşturan Türkiye’nin öncü tekstil markası DeFacto, mağaza açılışlarıyla büyümeye devam ediyor. DeFacto, 2 Mart 2014, Pazar günü gerçekleştirdiği açılış töreniyle Türkiye’de 217 satış noktasına ulaştı.

DeFacto’nun Ümraniye’deki 4’üncü mağazası olan Canpark AVM mağazası, 603 metrekarelik alanda 15 personel ile hizmet veriyor. Kadın ve erkek giyim koleksiyonlarının yer aldığı mağaza yılın her günü rahat ve şık Akdeniz tarzını müşterilerine sunacak.

Kurulduğu 2003 yılından bu yana rahatlıktan ödün vermeden, her ortamda şık ve modern görünmek isteyenlere uygun koleksiyonlar tasarlayan DeFacto, müşterilerine daha yakın olabilmek ve daha fazla lokasyonda hizmet verebilmek adına çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

defacto-umraniye-canpark-02

defacto-umraniye-canpark-03

 

 

Yorumlar

yorum

DEFACTO İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR