Decathlon ile Sonbaharda Kamp Keyfi

Sonbaharda kamp ve doğa yürüyüşleriyle açık hava sporlarının keyfini çıkarın!

decathlon-sonbahar-kamp-48

Avrupa’nın en büyük spor perakende zincirlerinden Decathlon’un İstanbul, Ankara, İzmir ve Samsun’daki megaspormağazalarında  60 farklı spor dalında 35.000’den fazla ürünü bir aradabulabilirsiniz. Bisikletden koşuya, yüzmeden tenise, dağcılıktan surfe her yaşauygun binlerce sportif ekipman, kıyafet ve aksesuar Decathlon mağazalarında!

Sonbaharda kamp ve doğa yürüyüşleri yaparak açık hava sporlarının tadını çıkarabilirsiniz. Ekim ayında eğer siz de açık havada spor yaparak form tutmak istiyorsanız Decathlon mağazalarında her ihtiyaca yönelik açık hava sporları ekipmanları,tekstilleri ve aksesuarları bulabilirsiniz.

Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerini kazanan, 2 saniyede kurulabilen ve kolayca toplanan ‘Quechua2 Second’ ,kendinizi yatağınızda kadar rahat hissettirecek Sleeping Bed uyku tulumları, yiyecek ve içeceklerinizi soğuk tutacak özel sırt çantaları, kamp masa ve sandalyeleri, kamp mutfakları , kamp şarj üniteleri, dinamolu fenerler ve çok daha fazlası Decathlon mağazalarında.

İster şehir içinde ya da sahilde, ister dağda farklı arazilere ve ihtiyaçlara uygun yüzlerce bisiklet modeli de 399TL’den başlayan fiyatlara Decathlon mağazalarında.

Yorumlar

yorum