Colins’ten İçinizi Isıtacak Kampanya

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S, kış bitmeden herkesi ısıtacak bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya dâhilinde 100 TL ve üzeri alışverişlerde COLIN’S, atkı, bere ya da eldiven hediye ediyor.

 

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S ‘Soğuk kesen kampanyası’ ile kış bitmeden tüketicilerini ısıtmak için harekete geçiyor. 28 Şubat tarihine kadar devam edecek kampanya dâhilinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde atkı, bere ya da eldiven COLIN’S’ten hediye.

Tüm COLIN’S mağazalarında geçerli olan kampanya ile kış bitmeden kışlık aksesuarlarınızın keyfini çıkarmanız için 28 Şubat tarihine kadar bir COLIN’S mağazasına uğramanızda fayda var.

 

 

colins-aksesuar-kampanya

 

COLIN’S Hakkında:

Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul’da kurulan COLIN’S, global arenada önemli başarılara imza atıyor. 1986 yılında İstanbul’da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka; bugün Türkiye, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 37 ülkede 600’ü aşkın mağazaya ulaştı. Bir dünya markası olma yolunda büyük gelişim gösteren COLIN’S, modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni topluyor.

Yorumlar

yorum

COLIN'S İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR