Colin’s 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

COLIN’S’İN YENİ SEZON ERKEK KOLEKSİYONU’YLA HERKES TARZINI YANSITIYOR

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S, 2014 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu’yla erkekleri daha fit gösteren ürünleri ön plana çıkarıyor. Hem jeanler hem de tamamlayıcı ürünlerle kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz bir koleksiyon sunan COLIN’S, günün her saatinde şıklığınızı korumanızı vadediyor.

COLIN’S, 2014 İlkbahar/ Yaz Erkek Koleksiyonu’yla yine tarzınızı yansıtıyor. Hem jeanlerinde hem de tamamlayıcı ürünlerinde slim fitleri koleksiyonun merkezine taşıyan COLIN’S, normal kesimlerle de tüm erkeklerin zevkine hitap ediyor. Renk ve kumaş kalitesiyle yaza yüzde yüz uyum sağlamanıza da yardımcı olan COLIN’S, rahat ve şık bir sezon için tüm detayları gardırobunuza taşıyor.

COLIN’S, benzersiz bir jean deneyimi sunuyor

2014 İlkbahar/ Yaz Erkek Denim Koleksiyonu’yla genel olarak slim fitlere yer veren COLIN’S, normal kesim jean tutkunlarını da unutmuyor. Likralı kumaşları slim fitler ile harmanlayarak kullanan COLIN’S, daha rahat ve konforlu pantolonlar ile yazı hafif geçirmenizi sağlıyor. Kaplamalı, farklı dokumalı ve renkli denimlerin yanı sıra yeşil, sarı, kırmızı renkleri de koleksiyonunda bolca kullanarak yazın tüm renklerini üzerinize taşıyor.

COLIN’S, koyudan açığa indigonun tüm renkleri, yıpratmasız temiz görünümlü yıkamalar, hafif yıpratmalı, geniş bir yıkama ve renk koleksiyonuna sahip jeanler, yaz sezonuna uygun açık tonlardaki yıkamalar ile dikkat çekici bir jean koleksiyonu sunuyor. Detaylardaki şıklığını bu sezon da sürdüren COLIN’S, cep dikişlerinde kullanılan farklı dikiş ve ip kalınlıklarıyla, kumaşın tersinden biyelerle, kırmızı selvag şeritlerle, farklı kumaşlı kombinlerle, parlak ve kalın iplerle her detayı ince ince işliyor. Jean gömlek ve ceket koleksiyonunda da yumuşak kumaşlar, farklı etiket ve düğmelere yer veren COLIN’S, tüm jean özelliklerini diğer jean gömlek ve ceketlerine de taşıyor.

Rahat bir yazın bütün şifreleri COLIN’S’te yazılıyor

COLIN’S her sezon olduğu gibi bu sezon da yeni temalarıyla her zevke hitap ediyor. COLIN’S, Campus, City Smart, Holiday Shop, Newport, Simplicity ve Urban temalarıyla 2014 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu’nu şekillendiriyor.

COLIN’S’in vazgeçilmez temalarından olan Campus ile Kolej ve üniversiteli 17-25 yaş arasındaki gençlere tarzlarını yansıtma fırsatı sunuyor. Gençlerin rahat ve özgür hissedeceği bu seneki Campus temasında doğaya özlem temanın merkezini oluşturuyor. Natural orman ve çöl görüntülerinin, şehir görüntüleriyle kontrast oluşturduğu temada haki ve yeşil renkler önemli bir rol oynuyor. Yeşil, lacivert ve kırık beyaz renklerinin de sıkça kullanıldığı Campus, ekose desen gömlekler, parça boya düz gömlekler, bitki, hayvan ve orman grafikli tişörtlerle şehir hayatında bir soluk almanıza olanak sağlıyor. Temada ayrıca floral desenli şortlar, haki, camel ve indigo rengi parça boya 5 cep pantolonlar ve yıpratılmış denimler kombin olarak kullanılabiliyor.

Metropol yaşantısını kolaylaştırmak için hazırlanan City Smart teması, işten çıkıp akşam yemeğine gidebilecek, aynı zamanda şehrin hızına ve enerjisine ayak uydurmak için tasarlanmış bir koleksiyon. Cool ve şık duruşuyla öne çıkan City Smart, siyah, beyaz, lacivert ve gri tonları ön plana çıkararak vurgu rengi olarak kırmızıyı kullanıyor. Likralı ve pamuklu kumaşları slim fitler ile harmanlayan tema, ufak detaylarla cool görünüşü sağlıyor. Gömleklerde mini pötikareler, mini jakarlar, t-shirtlerde şehir baskıları ve parlak jel baskı detaylarıyla ön plana çıkıyor.

Yazın tüm enerjisini ön plana çıkarmak için tasarlanan Holiday Shop, cıvıl cıvıl renkleri gardıroplara taşıyor. Tatile çıkarken bavulunuzda olması gereken kıyafetlerin tümünü bulabileceğiniz bir tema olan Holiday Shop, su renkleri; su yeşili, su mavisi, neon pembe ve turuncuları bir renk cümbüşüyle sunuyor. T-shirtlerde etnik, eğlenceli ve tropikal baskılarla karşımıza çıkan Holiday Shop, batik boyalar ile vazgeçilmezi sunuyor.

Spor duruşu Amerikan tarz kolej görüntüsüyle sunan Newport, modelleri ve renkleri ile canlı, hareketli ve enerjik bir tema olarak karşımıza çıkıyor. Kırmızı, lacivert, beyaz ana renklerin ekseninde mercan ve turkuaz rengini de kullanan tema, klasik lacivert çizgiler, kırmızı ve beyaz t-shirtler, sörf deniz ve marin tarzı baskılarla marin tarzının tüm özelliklerini üzerinize taşıyor. Her türlü ekoselerin yanı sıra gömleklerde kullanılan nakış ve aplikeler spor bir görüntü sağlarken, slim kesimler ön plana çıkıyor.

Olgun erkeklerin vazgeçilmez tarzı haline gelen Simplicity, casual ve elegan görünümü bir arada sunuyor. Rahat ve gündelik kullanıma uygun ürünler aynı zamanda olgun ve ağırbaşlı bir tarz ile harmanlanıyor. Regular ve rahat tarzıyla, sofistike kumaşlarla bakımlı, ütülü bir görüntü vadeden Simplicity, bu yıl Afrika’nın otantik görüntüsünden etkileniyor. Baharat ve çöl renklerinin etrafında oluşturulan tema, kum rengi, tarçın tonları, lacivert ve yeşillerle karşımıza çıkıyor. Gömlekler, chino pantolonlar ve fit denimlerin yer aldığı tema rahatlık merkeziyle şıklığa şıklık katıyor.

Gençlerin müzik tarzlarını giyimlerine de taşımalarıyla şekillenen Urban teması, 17-25 yaş grubunda asi bir tarz ile karşımıza çıkıyor. Koyu ve kirli efekti verilmiş ürünlerle siyah, kırık beyaz, anthrasit, petrol mavisi ana renkleriyle şekillenen tema, vurgu rengi olarak da kırmızıyı kullanıyor. Müzik, motosiklet ve dövme grafikleriyle şekillenen tişörtler, vücuda oturan fitlerle kullanılıyor. Kirli efekti verilmiş, eskitilmiş denimler ise temanın merkezini oluşturuyor.

colins-2014-ilkbahar-yaz-24

COLIN’S erkeklerin şıklığını aksesuarlar ile tamamlıyor

COLIN’S her sezonun olmazsa olmazlarından olan aksesuar koleksiyonuyla da erkek grubunda ayakkabı, çanta, kemer, plaj ürünleri, saat ve gözlükleri ön plana çıkarıyor.

Ayakkabı koleksiyonunda cesur bir duruş sergileyen COLIN’S, bordo, saks mavisi gibi renkleri ön plana çıkarıyor. Özellikle jean kumaştan ve lacivert tonlara bu yıl daha çok yer veren COLIN’S, bu sezon da keten ayakkabılara oldukça önem veriyor.

Çanta koleksiyonunda postacı tarzını devam ettiren COLIN’S, ayrıca orta boy omuz çantaları ve fötr şapkalarla erkekler için vazgeçilmezi sunuyor.

Erkeğin en temel aksesuarı olan kemerlerde kalın kare tokalı, fırfır tokalı ve doğal kaplamalı malzemeleri kullanan marka, siyahın yanında koyu taba ve koyu kahve renkleriyle de göz dolduruyor.

Plaj ürünleri grubunda flip flop terliklerde büyük yazılı ya da rakamlı baskılar, tropikal grafikler, stripe ve çift renk kontrast kullanımı ön plana çıkıyor.

Saat grubunda dijital modeller ve büyük kadran modası devam ederken özellikle silikon kayışlı modeller de COLIN’S saat koleksiyonunda büyük bir yer tutuyor. Lacivert, yeşil ve kırmızı kayışlı saatler de bu sezon erkeklerin kollarını süslüyor.

Gözlükte çerçevesiz damla modeli ve kemik saplı modeller ön plana çıkarken şeffaf ve ayna camlı modeller de erkeklerin tercihleri arasında yerini alıyor.

COLIN’S’İN YENİ SEZON KADIN KOLEKSİYONUYLA HERKES TARZINI YANSITIYOR

COLIN’S, 2014 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu’yla en yakın arkadaşınız olmak için yola çıkıyor. Rahatlık ve şıklığı ana tema olarak belirleyen COLIN’S, hem jean koleksiyonu hem de tamamlayıcı ürünleriyle size günün her saatinde kendi tarzınızı yaşatıyor.

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S, 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’yla günün her saatinde tarzınızı yaşatıyor. Her dakika rahatlığı ve şıklığı üzerinize taşımak için yola çıkan COLIN’S, indigonun farklı tonlarını jeanlere uyarlayarak ofis hayatını hedef alırken, soft tuşeli jeanler ile de hafta sonu ve günlük kullanımı ön plana çıkarıyor. Tamamlayıcı ürünleriyle de göz dolduran COLIN’S, yazı her kıyafetinizde hissetmenizi sağlıyor.

COLIN’S ile jeanler hayatın merkezinde

colins-2014-ilkbahar-yaz-282014 İlkbahar/Yaz Denim Koleksiyonu’yla geniş bir skalada detaycı bir yaklaşım sergileyen COLIN’S, kumaş özellikleriyle de adından söz ettiriyor. Denim kumaşının yanı sıra özel kumaşlardan da yararlanan COLIN’S, giyildiğinde vücudun şeklini alan ve formunu kaybetmeyen soft tuşeli kumaşları sıkça kullanıyor. Jean giyimini kolaylaştıran ince ağırlıktaki nefes alabilen kumaşlar sayesinde de sıcak havalara meydan okuyor. Detaycı yaklaşımını her sezon olduğu gibi bu sezon da koruyan COLIN’S jeanler özel fermuar ve aksesuar detaylarıyla daha canlı bir hal alırken, jeanlerin tersi için mint yeşili ve turuncu gibi renklere de koleksiyonda yer veriliyor. Taşlar, işlemeler ve baskılarla eğlenceli hale gelen jeanler, vintage yaklaşımlarıyla da büyüleyici bir hal alıyor.

Jean koleksiyonu bu sezon skinny jean Sally ve bootcut Monica üzerine kurgulanıyor, kadın vücudunu ince göstermesiyle Monica’nın flare fiti, hem salaş hem de slim New Boyfriend fitiyle de koleksiyona yeni bir soluk getiriyor.

colins-2014-ilkbahar-yaz-25

COLIN’S 7 yeni temasıyla herkesi etkisi altına alıyor

2014 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu ile yazın içleri ısıtan tüm renklerini üzerinize taşıyor. Her sezon olduğu gibi bu sezon da her kadının kendini bulacağı bir tema hazırlayan COLIN’S, içinizdeki kusursuz, şehirli, bakımlı ve sıra dışı kadını dışa vurmanıza yardımcı oluyor.

Perfect Pastels, Modernist, Bohemian Rhapsody, Campus Girl, Ocean Florals Candy Girl ve Beach Club temalarıyla her zevke ve günün her dakikasına vurgu yapan COLIN’S, ilkbahar ve yaz için her detayı düşünüyor.

colins-2014-ilkbahar-yaz-09Doğallığın rengi beyaz ve pembeyle tasarlanan ‘Perfect Pastels’ temasıyla COLIN’S, pastel tonları sevenlere romantik bir yaz armağan ediyor. Etekler, şortlar, tulumlarla hazırlanan tema, şifon gömlekler, elbiseler ve aksesuarlarla tamamlanıyor. Uzun elbise ve eteklerin ön plana çıktığı Perfect Pastels, yaz sıcaklarında daha rahat günler geçirmenize olanak sağlıyor. Temanın ana renkleri ise pudra, beyaz, ekru, mint yeşili, soft pembe ve denizköpüğü olarak karşımıza çıkıyor.

Modanın vazgeçilmezi siyah ve beyazın uyumundan yola çıkan ‘Modernist’ teması ise siyah sevenlere yaz sıcağında daha rahat ve şık alternatifleri beyazla kombinleyerek sunuyor. Siyah ve beyazın dansıyla kloş etekler, uzun elbiseler, trençkotlar ve taytların öne çıktığı temada grinin de her tonu bulunuyor. Klasik ya da spor kullanımına olanak veren ürünler ile Modernist teması, çizgili ve grafik desenlerle sunuluyor.

70’ler ve 80’lerin ruhunu yansıtan ‘Bohemian Rhapsody’ nostaljik esintileriyle etnik bir tarz yaratmanıza olanak sağlıyor. Püsküller, çiçek desenleri ve grafik baskılarıyla Bohemian Rhapsody temasında safran sarı, vizon, açık pembe renkleri ön plana çıkıyor.

Değişim seven, genç, dinamik ve kolejli temasıyla her sezonun vazgeçilmezi olan ‘Campus Girl’ enerjiyi ve genç görünümü ön plana çıkarıyor. Koton ve likralı kumaşlar, ekose dokumalar, baskılı t-shirtler, denim etek ve pantolonlarla tamamen renkli bir görünümü olan Campus Girl temasında mavi, yeşil, turuncu, sarı ve renklerin neon yansımaları en göz alıcı detay olarak karşımıza çıkıyor.

Kumsalın hayat veren etkisi ve şehrin şıklığının bir araya gelmesiyle oluşan ‘Ocean Florals’ dikey ve yatay çizgiler, puantiyeler, fırfırlar, dantel kumaşlar, yazlık floral desenler ve püsküllerle hayat buluyor. Eğlenceli desenlerle oluşturulan ve her biri birbirinden göz alıcı şort, etek, pantolon, baskılı t-shirt, çiçekli gömlekler içeren Ocean Florals, marina mavisi, kırmızı, turkuaz, mint yeşili, sarı ve pembenin müthiş uyumunu da içinde barındırıyor.

Genç kızların, her detayında kendinden bir şey bulacağı ‘Candy Girl’ teması esprili, modayı takip eden, hayat tarzını kıyafetlerine yansıtan gençleri hedef alıyor. Candy Girl temasının neon ışıltıları yeşil, turuncu, mavi, pembe ve yeşille birleşerek gençlik ateşini sokaklara taşıyor.
Yaz sıcaklarında serinlemek isteyenlerin yeni tercihi ‘Beach Club’ teması içinde etnik, floral, marin ve kampüs trendlerini barındıran beach şortları, baskılı t-shirtleri ve bikinileriyle ön plana çıkıyor. Kumsalda ve havuz partilerinde farkını yansıtmak isteyenlerin vazgeçemeyeceği cıvıl cıvıl bir tema olan Beach Club ile neon yeşil, neon turuncu, soft pembe, beyaz ve mavinin karışımı renkler beachlere yansıyor.

COLIN’S aksesuar: Şıklığını detaylarda yakalamanın en kolay yolu

COLIN’S 2014 İlkbahar/Yaz Aksesuar Koleksiyonu, cesur renklerin dansını yaz ile harmanlayarak sunuyor. Mercan, su yeşili ve tonları, saks mavisi, fuşya, ekru ve kırmızı renklerin başı çektiği aksesuar koleksiyonu, şallar, bikiniler, flip flop terlikler, çantalar, kemerler ve cüzdanlardan oluşuyor. Bu sezona özel olarak hayvan desenleri, etnik desenler ve geometrik baskılar da öne çıkıyor.

Çantalarda siyah ve beyazın bir arada kullanılışı, marin çizgiler, zincirli kapitone modeller, omuz shopping bag tarzı modeller oldukça fazla görülürken, gençlerin favorisi sırt çantasını da bu sezon koleksiyona dahil ediyor.

Kemerlerde renk ve incelik detayıyla hareket eden COLIN’S, parlak rugan malzeme, altın ve gümüş rengi, lazer kesimli detaylar, gold rengi çivi ve kuşgözü aksesuarlarla, leopar desenlerle göz dolduruyor.

Plaj grubunda bikini ve flip flop terliklerde rengârenk çizgili modelleri ön plana çıkaran COLIN’S, grafik baskılar, çiçek baskılar ile ön plana çıkıyor. Coral ve mint yeşili renkler ise plaj ürünlerinin favorisi.

Saatlerde gold renk kasa, gold renk kayış, taş süslemeler, krono kadran, beyaz ve gold renklerin birlikte kullanımı göz dolduruyor.

Gözlüklerde cat-eye çerçeveler ve 80’li yıllara damgasını vurmuş efsanevi modeller ile şıklığınıza şıklık katıyor. Yuvarlak kasalı ve her renkte aynalı camlar ile yazın cool havasını gözlerinize yansıtıyor.

 

Yorumlar

yorum

COLIN'S İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR