Minik Prensesleri Özel Günlerde Unutmayın!

civil-cocuk-abiye (9)Yaz sezonuyla birlikte düğün ve balo gibi özel günlerin takvimleri doldurduğu renkli bir dönem de başladı. CİVİL özel günler ve davetler için çocukları unutmadı.

Çocuk giyimindeki hayal gücü ve tasarım zevkini bir araya getiren tasarımlar CİVİL Mağazalarında göz dolduruyor. Birbirinden farklı modelde tasarlanmış olan çocuk abiye modelleri annelerin ve babaların ilgisini çekiyor.

Kız çocukları ailece katıldıkları  özel günler olsun, düğünlerde veya okul sonunda hazırlanan balolarda her zaman güzel olmak isterler. Bunun için de onları yansıtacak olan ve o çocuksu ruhlarını simgeleyen birbirinden harika kız çocuk abiye modelleri onlar için özel tasarlanarak hem kendilerine hem de özellikle annelerin zevklerine hitap edecek niteliklerde.

Düğünlerde gelenek haline gelen gelinler gibi gelinlik giyinmeyi tercih etseler de kendini büyümüş hisseden kız çocukları için şık abiye elbiseler ayrıca önem taşıyor.

CİVİL Geleceğe Işık Tutuyor…

civil-cocuk-abiye (8)Birbirinden farklı ve güzel olan 02-15 Yaş çocuk abiye modellerini Civil Bebeğin 37 Mağazasında ve Civil internet sitesinde bulabilirsiniz. CİVİL çocuk giyim kurulduğu 1996 tarihinden bu güne üretim kalitesinden ödün vermeden varlığını sürdürüyor.

CİVİL Çocuk 0-16 yas çocuk grubunda 17 yıllık tecrübesi ve tasarımlarındaki zarafeti ile gelecek nesillere de ışık tutuyor.

Saks Mavi Saten 06-14 Yaş Abiye:  81,10 TL

Omzu Çiçekli Yavruağzı Saten 06-14 Yaş Abiye: 77,70 TL

Kırmızı Saten 06-14 Yaş Abiye: 73,30 TL

Yavruağzı Saten Kuşaklı 06-14 Yaş Abiye: 65,50 TL

Pembe Çiçekli 02-06 Yaş Abiye: 64,40 TL

Penye Pullu Omuzdan Çiçekli 3-8 Yaş Elbise: 18,80 TL

Yorumlar

yorum