Clarks’ta Sömestr İndirimi Başladı! [clarks-indir...01]

Yorumlar

yorum

Tam 188 yıldır konforlu, rahat ve şık ayakkabılar tasarlayıp üreten Clarks’ın merakla beklenen kış indirimi başladı. Sonbahar – Kış koleksiyonundaki kadın, erkek ve çocuk ürünlerini kapsayan indirimde beğendiğiniz ayakkabı, bot ve çizmelere %50’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz.Sonbahar – kış sezonunda kraliyet döneminin aristokrat tarzını günümüz modernizmi ile birleştiren Clarks’ın vazgeçilmez loafer’lardan, İskoçların efsane ekosesiyle renklenen küt topuklulara, düğme detaylı bootie’lerden erkeksi stili kadın estetiği ile birleştiren androjen modellere uzanan koleksiyonunda % 50’ye varan indirim başladı.

Soğuk ve yağmurlu havaların kendini iyice hissettirdiği bugünlerde su geçirmez özel teknolojisiyle dikkat çeken Gore-Tex ürünlerinde de geçerli olan indirim Sömestr tatili öncesi çocuk modellerinde büyük bir fırsat sunuyor. Özellikle açık havada ve oyun alanlarda çocuklara özgürce hareket imkanı veren Gore-Tex’ler 119 TL.’den başlayan fiyatlarla mağazalardaki yerini alan bu modeller çocuklarınız için de güzel bir karne hediyesi olabilir.

Klasikten spora, loafer’lardan dolgu topuklara onlarca çeşitten oluşan kış koleksiyonundaki bu büyük indirimden yararlanmak için sizde acele edin…

Palladium AVM, Akbatı AVM, Bu Yaka AVM, Anka Mall ve seçkin mağazalarda…

clarks-indirim-03