Clarks 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Clarks 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu: ‘Yazın Vazgeçilmezleri’

Modern erkeğin ve kadının renkli ve konforlu dünyası Clarks, 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda da 189 yıllık iddiasını koruyor.  Adımlarda maksimum rahatlık sağlayan özel teknolojiye sahip yüzlerce ayakkabı modeli, şıklığının yanında konforundan ödün vermeyenlere ‘Yazın Vazgeçilmezleri’ni sunuyor…

İngiliz ayakkabı markası Clarks, kurulduğu günden beri konforu ve modayı birleştiren modelleri ile trendi belirliyor. Yazın rahat çözümler arayan erkeklere ve kadınlara özel günlük hayattan geceye, yürüyüşlerden toplantılara her zaman kullanılabilecek rengarenk modeller bu sezon da Clarks’da. Günlük sandaletler, terlikler, yazlık ayakkabılar bu koleksiyonun vurucu parçaları arasında.

İşte sezonun ERKEKlere özgü vazgeçilmezleri: 8 gram ağırlığı ile TAWYER, trendi yakalayan farklı renkleri ile JINK, tarz duruşu smart casual duruşun vazgeçilmezi MARCOS EDGE, gladyatör trendinin simgesi VOLAR STRAP, şık toplantıların rahat tercihi DENNER MOTION sezonun en sevilenleri.

İşte sezonun KADINlara özgü vazgeçilmezleri: Turkuazdan kreme, turuncudan siyaha kadar geniş renk seçenekleri ile gününüzü saran DUNBAR RACER, hem şık hem günlük kullanıma uygun olan CLOVELLY WAY, ayak sağlığına önem veren kadınların şık kurtarıcısı SATEEN CURTAIN, zarafeti ve rengiyle göz dolduran PERFECT LAUGH , trend safari deseni ile ön plana çıkan GLITTER QUARTZ sezonun en çok tercih edilenleri.

 

 

Yorumlar

yorum