Yılbaşında Gözalıcı Adımlar İçin Clarks

2013 Sonbahar/Kış koleksiyonu’nda çabasız İngiliz stilini çok yönlü, şık ve mükemmel yorumlanmış modellerle tüketicisiyle buluşturan Clarks, yeni yıla da şık bir adım atmanız için yine birbirinden cazibeli modelleriyle sizlerle…

188 yıldır ayaklarınız için konfor ve şıklığı bir arada sunan İngilizlerin köklü markası Clarks, yeni yılı da en şık halinizle karşılamanızda en büyük yardımcınız olacak. Clarks’ın 2013 Sonbahar – Kış koleksiyonu içinde yer alan parti modelleri özellikle yeni bir yılı karşılamaya hazırlandığımız bu dönemde adımlarınıza ayrı bir şıklık katacak.

Parti koleksiyonu, İskoç Highland kaleleri ve Clarks’ın klasik tarzlarının abartısı ve zenginliğinden etkilenip zengin sırmalı kumaşlar, gösterişli kadife ve abartılı broş detaylarıyla zenginleştirilerek hayat buluyor. Mor, gök ve deniz mavisi metalik renklerle yan yana değerlendirilerek bir kutlamadan çok daha fazlasını hak edecek şekilde bir lüks görünüşe kavuşuyor.

Şıklığın ve asaletin vazgeçilmezi siyahın kendinden desenli dokusu ve şık altın bileklikle tamamlandığı Azizi Iris ve yaldızlı, yılan derisi dokusuyla, modern, net ve sade bir şıklık sunan, klasiği moderne, moderni klasiğe çeviren Blair Lockwood yılbaşı akşamında davetlerin favorisi olacak.

Her koleksiyonunda birbirinden özel modeller sunan Clarks, yılbaşında da göz alıcı şıklığınızı tamamlamak için sizleri bekliyor.

clarks-2014-yilbasi

Yorumlar

yorum