Chloe Grace Moretz Yaş Gününü Aeropostale Mağazasında Kutladı!

chloe-grace-moretz-aeropostale-1Ünlü Oyuncu ve Model Chloe Grace Moretz 16.Yaş Gününü Aeropostale’ın Times Square Mağazasında Kutladı!


ELLE Style Awards ödülü sahibi, Amerikalı gençlerin yeni idolü ünlü oyuncu Chloe Grace Moretz, ‘Geleceğin Stil İkonu’ olarak gösteriliyor. Gelişen oyunculuğunun yanında sevimli yüzüyle moda dergilerine konuk olan Chloe, 16. yaş gününü, modelliğini yaptığı Aéropostale’ın Times Square mağazasında unutulmaz bir parti ile kutladı. Amerika’nın ünlü moda dergileri, Chloe’nin doğumgünü partisine sayfalarında geniş yer verdi.

Chloe gibi trendy, doğal ve çarpıcı olmak istiyorsanız Aéropostale’nin sezon ürünlerine mutlaka göz atmalısınız. Aéropostale, sizleri Kanyon, Buyaka AVM, Aqua Florya AVM, Ankara Armada AVM ve Bodrum Midtown AVM’deki mağazalarına bekliyor.


Aeropostale Hakkında:

Aéropostale Inc, Aeropostale® mağazalarıyla gençlere,P.S. from Aeropostale™ mağazalarıyla çocuklara hitap eden, zengin kıyafet ve aksesuar seçeneklerine sahip, Amerika’nın popüler rahat giyim markalarındandır.Yüksek kalitesi, moda odaklılığı ve trendleri yakalayan değer anlayışıyla
tüketicilerine hizmet sunar.
Aéropostale, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada,Birleşik Arap Emirlikleri ve Singapur’da 1000’in üzerinde mağazaya sahiptir.
Türkiye’de ilk Aéropostale mağazası, 27 Nisan 2012’de İstanbul Kanyon AVM’de açılmış olup Ocak 2013 itibariyle İstanbul, Ankara ve Bodrum’da toplam 5 mağazası ile hizmet vermektedir.

Yorumlar

yorum

AEROPOSTALE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR