Siz Evlilik Hazırlıklarının Tadını Çıkarın, Çeyizi Pierre Cardin Düşünsün!

pierre-cardin-ceyizEvlenmek üzere olan çiftler Evlilig.com’da yarışıyor 38 parçalık çeyiz kazanıyor!

Pierre Cardin World’un evlilik hazırlığı yapan çiftleri buluşturduğu yepyeni sitesi ‘Evlilig.com’, dopdolu bir yarışmayla yayına başladı.

1 Temmuz – 15 Ekim tarihleri arasında evlenecek çiftlerin profil oluşturarak moda dünyasının efsanevi markası Pierre Cardin’in 12 bin TL tutarındaki 38 parçadan oluşan özel çeyiz setinin de sahibi olacak. 1Mayıs’ta başlayan ilk yarışma 10 Haziran’a kadar devam edecek.

www.evlilig.com

Tekstilden mobilyaya, aksesuardan evlilik dünyasına kadar pek çok tasarımı aynı çatı altında toplayan Pierre Cardin World, yeni internet sitesi ‘Evlilig.com’ ile evlenmek üzere olan çiftlere özel bir platform hazırladı. Site açılışını keyifli bir yarışma ile başlatırken, ilerleyen dönemlerde içeriğini yenileyerek, evlilik hazırlığı yapanların bir numaralı internet sitesi olmayı hedefliyor.

Pierre Cardin marka 38 parçalık çeyiz şanslı çifti bekliyor!

Evlilig.com sitesinde 10 Haziran tarihine kadar yapılacak yarışmada nişanlı çiftler profil oluşturarak yarışabilecek. Yarışmanın kuralları da çok basit. Takı takma töreninden yola çıkarak düzenlenen yarışma, arkadaş daveti ile daha fazla takı kazanma mantığı üzerinden işliyor. Yarışma sonunda en çok takı takılan 7 bölgenin 7 çifti, Pierre Cardin’in gelinlikten iç çamaşırına kadar muhteşem bir çeyizin sahibi olacak.

Evlilik öncesi stresi www.evlilig.com sitesinde atın, çeyizi Pierre Cardin’e bırakın!

Yorumlar

yorum

PIERRE CARDIN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR