Céline 2013 Kış Koleksiyonu

Tasarımcı Phoebe Philo, Céline 2013 Kış koleksiyonunda yakınlık, yumuşaklık, içgüdü ve arzuyu ön plana çıkaran parçalar sunuyor. 

Son derece sade, şık ve basit bir çizgiye sahip bir dizi özellik taşıyan koleksiyon için Phoebe Philo Vogue’a sadece o kadar temiz düşündüğünü, bu duygu ve samimiyetin de  içgüdüsel olarak geldiğini ayrıca “Bu şeyler üzerinde  pragmatik bir görünümüm var. Uzaktan giysi çok basit ve temiz görünüyor ama onlara yakından baktığımızda bir çok ayrıntı ve işçilik olduğunu görüyoruz. Özellikle bu mali ortamda kalite, sadelik ve işçiliğe odaklanmanın  önemli olduğunu düşünüyorum.” açıklamalarında bulundu.

Tasarımcı koleksiyona güzel yapılandırılmış, özel, zarif ve modern parçalar getirdi.

Yeni Céline koleksiyonu zahmetsizce şık kombinleri bir araya getirmek için kendine güvenen kadınların siluetleri ile dolu. Güzel, romantik, şık ve yumuşak tonları var.

Diz boyu elbise ve etekler, kazaklar, büyük beden kabanlar koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor. Siz de hemen Céline 2013 Kış koleksiyonuna bir göz atın ve yumuşak, sade ve sofistike seçenekleri gözden geçirin.

Yorumlar

yorum

CELINE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR