Okul Alışverişinin Keyfi Catimini ile Yaşanıyor

Tasarımları ile çocuklara rengarenk bir dünya sunan Catimini, yeni sezon ürünleri ile okula dönüş hazırlığını keyifli hale getiriyor.

İlhamını çocukların hayal gücünden alan Catimini, yeni eğitim öğretim dönemiyle birlikte okula geri dönmenin heyecanını yaşayan çocuklar için birbirinden özel tamamlayıcı ürünler sunuyor. Catimini 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda yer alan birbirinden farklı tasarımlar, okul alışverişinde hem ebeveynlerin hem de çocukların beğenisini topluyor. Okul öncesi ve ilkokul’a giden çocuklar için geniş ürün yelpazesi sunan Catimini, cıvıl cıvıl renkleri ile de çocuklara neşe dolu bir görünüm sağlıyor.

Koleksiyonda yer alan renkli ve desenli külotlu çoraplar, kot pantolonlar, sweatshirtler, çiçek ve hayvan desenli elbiseler, geometrik çizgili gömlekler, grafik motiflerinin süslediği örgü giysiler okul öncesi çocuklara hitap ediyor.
6-12 yaş aralığındaki, erkek çocukları için polo yaka gömlekler, süveterler, örme hırkalar okul için vazgeçilmez oluyor. Renkli taytlar, yelekler, nakış işli hırkalar ve aksesuarlar ise kız çocuklarına kendi modalarını yaratma fırsatı tanıyor.

Dayanıklı ve rahat kalıpları ile çocukların hareket özgürlüğün kısıtlamayan ürünler, desenleri ile de göz kamaştırıyor. Serin ve yağmurlu havalarda rahatlıkla kullanılabilen rengarenk desenlere sahip yağmurluklar ve yağmur botları ise okul yollarını eğlenceli bir hale getirecek.

Yorumlar

yorum