Cacharel’in İlk Konsept Mağazası Zorlu Center’da

cacharel-ceket-02Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan erkek giyim markası Cacharel, gezgin ruhlar ve seyahat etmeyi seven erkeklere dair geliştirdiği konsept stratejisinden yansımalarla planlanan orijinal konseptli ilk mağazasının kapılarını Zorlu Center’da açtı.

Gezgin ve stil sahibi erkeğin tercihi Cacharel’in özel konsepte sahip yeni mağazası, Zorlu Center’ın ferah atmosferinde keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Yeni konsept mağaza, profesyonel giyimden casual giyime doğru giden koleksiyonun birbirleriyle geçiş yapılabilen fonksiyonel ürünlerini doğru bir yerleşimle sunarken, markanın farkındalık sağlayan özel koleksiyonu da dikkat çekiyor.Markanın yeni koleksiyonunda yer alan ürünlerin renk, kalite ve kumaş detaylarına vurgu yapan yeni konsept mağazanın her bir ayrıntısı doğal malzemelerle şekilleniyor.Mağaza genelinde yorucu olmayan yüzeyler ve malzeme kombinasyonları kullanılırken, özellikle zeminde kullanılan eskitilmiş mermer ve doğal lifli halılar, beyazlatılmış özel meşeden yapılan ürün standları orijinal tasarımlarıyla da markanın yeni konsept mağazasını zenginleştiriyor. Konsept mağazada her bir tasarım detayı, marka için gerçekleştirilen etnografik araştırma sonucunda tekrar gözden geçirilerek müşteri beklentilerine, huzurlu ve rahat bir alışveriş deneyimine göre şekilleniyor.

Mağaza genelinde, Cacharel’in gezgin, keşfetmeyi seven, özgün ve özgür erkek konsepti ile uyumlu ama aynı zamanda markayı oluşturan hikayenin de detaylarına sahip ayrıntılara rastlamak mümkün. Yeni konsept, duvarlarda fon olarak kullanılan markanın doğduğu Fransa’nın Nimes haritası, seyahat konseptine özgün objeleri, göz yormayan aydınlatması, özel oturma grubu tasarımı, ferah ve şık prova odalarıyla da dikkat çekiyor.

 

Yorumlar

yorum

CACHAREL İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR