Kışın Tadı Cacharel Kabanlar ile Çıkıyor

Seyahat tutkunu erkekler artık Cacharel kabanlar ile kışa hazır…

Erkeklerin kış gardırobunun en tamamlayıcı parçalarından olan kabanlar Cacharel’in sezon koleksiyonunda gezgin ruhlu erkeklere hitap ediyor. Modern formların yalın çizgilerle buluştuğu teknolojik dokulu modeller hafif özellikleri sayesinde erkeğe her anında eşlik ediyor. Orijinal kaban koleksiyonu seyahat etmeyi bir tutku haline dönüştürenlerin kurtarıcısı oluyor. Takım elbiselerden ceketlere gömleklerden trikolara muhteşem bir uyum sunan kabanlar % 100 yün ayrıntısıyla da dikkat çekiyor. Markanın anahtar parçası olarak ön plana çıkan tek renkli kabanlar şık, rahat tüm kombinlerle uyumla kullanılıyor. Koleksiyonda bulunan ince dikiş detaylarının yer aldığı kruvaze yakalı modeller füme, lacivert ve siyah renklerle kış seyahatlerini renklendiriyor.

cacharel-2013-2014-kis-01

Cacharel koleksiyonları, anahtar parçalara tasarımsal detaylarla yansıttığı farklılıklarla kendini özgün kılarken, kaban koleksiyonunda da foksiyonellik ön planda tutuluyor. Koleksiyonda yer alan triko kol ve kürk kapüşon detaylı kabanlar her yaştan erkeğin ilgisini çekiyor.

Markanın kaban tasarımlarıyla tercih edilen çift renkli atkılar ise erkekleri her ortamda sıcak tutarken, farklı bir tarzın da öncülüğünü yapmasını vaad ediyor.

Yorumlar

yorum

CACHAREL İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR