Burberry 2014 İlkbahar Yaz Kampanyası

BURBERRY 2014 İLKBAHAR YAZ KAMPANYASI ve KAMPANYANIN YENİ İNGİLİZ YÜZLERİ

“Bu sezon İngiliz ruhu kendini gözle görülür şekilde hissettirecek; zarif, zahmetsiz, romantik, parlak yeni nesil İngiliz modeller sayesinde hayat buldu.”

Burberry’nin yepyeni genç kadrosu ile yarattığı 2014 ilkbahar Yaz Medya Kampanyası bugün global basında görücüye çıkıyor.

burberry-2014-ilkbahar-yaz-01

Yeni Kampanyanın İngiliz Model Kadrosu

Burberry’nin yeni yeteneklere olan desteği bu kampanyada seçtiği İngiliz model kadrosunda yer alan oyuncu Campbell Bower, müzisyen Leo Dobson ve İngiliz modeller Malaika Firth, Matilda Lowther, Neelam Johal, Callum Ball ve Jean Campbell ile devam ediyor.

Leo Dobson: İngiliz müzisyen- İngiliz rock grubu Childhood’un baş vokalisti.

Malaika Firth: İngiliz model-Londra’da gerçekleşen Burberry 2014 ilkbahar/Yaz Prorsum kadın defilesinde yer aldı.

Neelam Johal: İngiliz model- Londra’da gerçekleşen Burberry 2014 ilkbahar/Yaz Prorsum kadın defilesinde yer aldı.

Callum Ball: İngiliz model- Londra’da gerçekleşen Burberry 2014 ilkbahar/Yaz Prorsum Kadın ve erkek defilesinde yer aldı.

Jean Campbell: Yeni parlayan İngiliz model.

KAMPANYA

Christopher Bailey’nin kreatif direktörlüğünde yürütülen ve Mario Testino tarafından fotoğraflanan kampanya, 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun zarif ve romantik temasını yansıtıyor. Yumuşak siluetlerin, soft pastel tonların ve hafif kumaşların yer aldığı kampanya 2014 Ocak ayında tüm dünyanın beğenisine sunululacak.

2014 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONLARI

İlkbahar/Yaz Burberry Prorsum, London ve Brit koleksiyonlarını sunan kampanya; tüm mağazalarda ve www.burberry.com da yer alan kadın ve erkek giyim ve aksesuar ürünlerine dikkat çekiyor.

Modeller: Düz kesim trençkotlar, klasik trençkotlar, ipek kabanlar, soft uzun kabanlar, bol örgüler

Renkler: Pastel mavi, pembe, sarı, yeşil, griler

Kumaşlar: İnce İngiliz dantel, İskoç dokuma kaşmir

Aksesuarlar: Yaprak motifli bayan çantaları, spor erkek çantaları ve gözlük modelleri 2014 İlkbahar/yaz defilesinde yer aldı.

Tüm Platformlardan Takip Etme Şansı

Kampanya eş zamanlı olarak yazılı ve online olmak üzere Burberry.com, Facebook, Youtube, Twitter, Google+, Instagram, Pinterest gibi birçok mecradan takip edilebilecek.

Yorumlar

yorum

BURBERRY İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR