Burberry Spark Gözlük Koleksiyonu

Burberry 2013 güneş gözlüklerinde moda ve müzik karışımı…  Buberry Spark gözlük koleksiyonu sofistike alternatifler sunuyor erkekler ve kadınlar için sofistike alternatifler sunuyor.

burberry-spark-gozluk-01

Tasarımcı Christopher Bailey, kesinlikle yeni sezon Burberry gözlük modelleri ile genç kalabalığın dikkatini çekecek sağlam ve yenilikçi bir yol buldu. Her yüz şekline uygun Spark gözlükleri, dikkat çekici seçenekleriyle heyecan veriyor. Şık ve göz alıcı gözlük söz konusu olduğunda, bir kaç dokunuşla her şeyi değiştirebilirsiniz.

Renkli, modern baskılarla tasarlanan Burberry Spark gözlüklerini kıyafetlerinizle kolayca kombinleyeceksiniz. Yeni Burberry güneş gözlükleri sadece dikkat çekici değil, göz kenarınızda oluşan, nefret ettiğiniz kırışıklıkları önlemek için de uygun ve dayanıklı bir aksesuardır. İncelik ve görsellik arasında uyumu yakalayan tasarımcı Christopher Bailey, farklı renklerle oluşturduğu koleksiyonunda şıklığı ve kaliteyi sizlere aynı anda sunuyor.

Gözleriniz erken yaşlanmadan korunurken, sizde Burberry Spark güneş gözlükleriyle gizemli bir hava yaratmaya hazır olun! 

Yorumlar

yorum

BURBERRY İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR