BU YIL SAÇLARDA “HÜRREM RENGİ” MODA…

BOYALI SAÇLARIN UZMANI EUGENE COLOR’DAN “HÜRREM RENGİ”

 

Avrupa’da her 5 kadından birinin kullandığı 40 yıllık güven markası EUGENE COLOR saç boyaları, Türkiye’de kadınların yoğun ilgi gösterdiği “Hürrem Rengi” ile yok satıyor.

Marka yetkilileri, “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile ünlenen bakır tonlarının, özellikle de Eugene Color kit boyanın 21 numaralı “Açık Bakır” renginin mağazacılar ve kadınlar tarafından “Hürrem rengi” adı altında yoğun talep gördüğünü belirtiyorlar. 15 farklı renk seçeneğine sahip Eugene Color, bakır rengin revaçta olduğu 2012 saç trendlerinde “Hürrem Rengi” ile Türk kadınlarının öncelikli tercihi.

El değmeden üretilen %100 beyaz kapama özelliğine sahip Eugene Color kit boyaların içeriğindeki Scintilis Aktif sayesinde boyalar daha kalıcı ve saçlar daha parlak…

Besleyici ve koruyucu özellikleri ile bilinen zeytin özleri ile saça derinlemesine bakım yapan EUGENE COLOR saç boyaları ile kolayca taranan, yumuşacık ve parlaklığıyla göz alan saçlar sizin…

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti sayesinde Avrupa’da en çok satanlar arasına giren EUGENE COLOR saç boyaları, Carrefour hipermarketlerde ve seçkin parfümerilerde satışta.

Fiyatı: 11,00 -12,00 TL

Yorumlar

yorum