Bu Kışın En Trend Çoraplarıyla Hayatı Hissedin

bu-kisin-en-trend-coraplari-03Kadının ruh halini, iç dünyasını yansıtan modelleriyle “Penti 2013/2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu”, iddialı ve çarpıcı koleksiyonuyla kış günlerine hazırlanıyor. Sezonun en trend renkleri ve desenlerini bacaklara yansıtan Penti; kadının her anına uygun renk ve desen zenginliği ile geniş bir koleksiyona imza atıyor.

Masum ve çekici
Bu kışın en trend deseni olan ekoseler çoraplara da yansıyor. Penti’nin 2013-2014 Sonbahar/Kış koleksiyonu’nda yer alan farklı boyutlar ve farklı renklerde olan ekoseli külotlu çoraplar günlük kıyafetlerle rahatça kombinlenebiliyor. Koleksiyonda öne çıkan “Tartan” ve “Grace” ekoseli külotlu çoraplar farklılık yaratmak isteyenlerin tarzını buluşturuyor.

Vahşi ve iddialı

Penti’nin Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda bulunan “Animal” temasında yer alan hayvan desenli çoraplar da sezon modasının en iddialı parçaları arasında yer alıyor. Geniş çorap koleksiyonu ile çeşitli alternatifler sunan Penti, hayvan desenli çoraplarıyla farklı görünmekten hoşlanan iddialı kadınların tercihi oluyor.

Hem gündüz hem de gece kıyafetleri ile kombinlenebilen çoraplar, düz renkli elbise ve eteklerin altında çarpıcı bir görüntü oluşturuyor.

Hayvan derisi desenleriyle klasikleşen “Animal” temasındaki modeller çift taraflı giyilebilme özelliğiyle iki ayrı renk seçeneğini tek çorapta topluyor.

Penti 2013/2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu”nda sezon renkleri olan şarap, karadut, kış mavisi, zümrüt yeşili ve vanilya renklerinin hakim olduğu “Kış filesi” ve “Triko Çoraplar” farklı ve şık hissetmenin keyfini yaşatıyor.

Yorumlar

yorum

PENTİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR