BSB 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

BSB ile bu sonbahar çok canlı geçecek!

70’li yılların punk giyim tarzı, 80’lerin retro etkisi ve günümüzün modern çizgilerini bir arada sunan marka, 2013-2014 sonbahar kış sezonunda 3 ayrı konsept sunuyor.

Punk giyim tarzının yapı taşları olan deri, dantel, zımba ve zincir sıkça karşımıza çıkıyor. Ceket, etek ve pantolonlar, file çoraplar, zımbalı parçalar siyahın ve derinin etkisinde. Bu tarzın sevenleri için çok sayıda muhteşem seçenek sunulmuş. Kısacık saçlar, koyu bir makyaj ve kullanacağınız diğer aksesuarlarla da tarzınızı öne çıkarabilir ve tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Bu sezon moda da 80’li yıllara hızlı bir dönüş var. Renkli, enerjik ve capcanlı seçenekler birbirleriyle kolay eşleşebilir cinsten. Desen yine altın çağını yaşıyor ve hemen her parçada sıkça karşımıza çıkıyor. Desenli etek, gömlek, pantolon ve elbiseler yine desenli parçalarla kombinleniyor ve ortaya harika sonuçlar çıkarıyor.

Günümüz kadınının rahat, spor, klasik ve modern etkilerini yansıtan bir konsept. Dantel, kürk ve deri parçalar kıyafetinize hayat veriyor. Klasik ve spor tarzın bir arada kullanıldığı, çağdaş ve modern kadını yansıtan alternatifler yeni sezonda sizleri bekliyor.

Yorumlar

yorum

BSB İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR