Brunello Cucinelli 2013-14 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

beymen-brunello-cucinelli (17)Zahmetsiz şıklığın temsilcisi Brunello Cucinelli, 2013-14 Sonbahar / Kış Koleksiyonu’yla lüksü günlük hayata taşıyor…

Kaşmir denince ilk akla gelen marka olarak tanınan Brunello Cucinelli, 2013-14 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu’nda bu sezon feminenliği dikkat çeken formları, heykelsi etki yaratan özel kumaş ve kesimleriyle vurguluyor. Haute Couture’ü 3 boyutlu etki yaratan kumaşları ve farklı materyalleriyle ön plana çıkartan Cucinelli, ipekleri yün ve flanelin özüyle birleştiriyor.

Koleksiyon renklerinde, linyitten bakıra, kunduzdan tilkiye kadar uzanan derin kahverengi tonlarını sergiliyor. Yeşilin farklı tonlarından kış mavilerine, beyaz ve vanilyayı ekleyerek kış paletini yaratıyor.

El işçiliğiyle üretilen örgünün farklı yansımaları, soğuk kış günlerinde yün ve kaşmirle bir arada sunularak kadınların içini ısıtıyor. Geometrik kesimler, blazer montlarda, eteklerde, smokin ceketlerde kendini gösterirken bluz ve elbiselerde ise ultra hafif kumaşlarla rahat hareket edebilmenin lüksü sunuluyor. Gün boyu elegan bir şıklık sunan Brunello Cucinelli, dış giyimde ise naylon, ipek, deri ve süet alternatifleriyle göze çarpıyor.

Ayakkabı tasarımlarında kadınlara bu kış maskülen bir tavır öneren marka, sportif duruşunu piton ve timsah derisiyle kırarak metal zincirlerle lüks detaylar ekliyor.

Çanta koleksiyonunda pratik aksesuar çantalarından omuzdan asılan modellere uzanan geniş alternatifler, günlük şıklığın simgesi haline gelirken gece davetlerinin vazgeçilmezi clutch’lar taş, püskül ve işleme detayları ile zenginleştirilmiş.

Brunello Cucinelli kadın koleksiyonu İstinye Park Butik ve Beymen’lerde…

Yorumlar

yorum

BEYMEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR