İstanbul Shopping Fest Sürprizleri Boyner’de

boyner-shopping-fest-04Boyner Mağazaları, bu yıl üçüncüsü düzenlenen İstanbul Shopping Fest boyunca yine alışveriş ve eğlencenin adresi olacak. 8-30 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Shopping Fest boyunca Boyner Mağazaları’nda indirimler, eğlenceli etkinlikler ve sürprizler sizleri bekliyor.

Yerli-yabancı yüzlerce seçkin markada indirimler, alışverişi eğlenceye dönüştüren etkinlikler ve sürprizler Boyner Mağazaları’nda!

 8-30 Haziran 2013 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Shopping Fest boyunca İstanbul’daki Boyner Mağazaları’nı ziyaret edenleri birbirinden çekici fırsatlar ve sürprizler bekliyor. Yerli-yabancı yüzlerce markada indirimler, hediyeler, eğlenceli etkinlikler ve sürprizler İstanbul Shopping Fest boyunca Boyner müşterileriyle buluşuyor.

Boyner Mağazaları’nda, yerli-yabancı yüzlerce seçkin markanın İlkbahar-Yaz koleksiyonlarından cazip indirimlerle alışveriş yapabilir, üstelik alışverişlerinizde sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Bağdat Caddesi’ndeki özel Boyner etkinlik alanlarında keyifli etkinliklere ve konserlere katılabilir, İstanbul Shopping Fest coşkusuna dahil olabilirsiniz.

Boyner müşterilerine özel indirimler ve sürprizlerden faydalanarak İstanbul Shopping Fest boyunca fırsatlarla dolu alışverişin keyfini çıkarmak için Boyner Mağazaları’na davetlisiniz.

Yorumlar

yorum

BOYNER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR