Kayak Tatili için Aradığınız Her şey Boyner’de!

boyner-kayak-urunleri-04Boyner Mağazaları, dünyaca ünlü kayak markalarını reyonlarına taşımaya devam ediyor. Kış sporu tutkunları, içliklerden kar botlarına, gözlüklerden eldivenlere kadar tüm ihtiyaçlarını Boyner Mağazaları’ndaki dünyaca ünlü markalardan seçebiliyor.

Ürün ve marka zenginliğiyle farklı ihtiyaçlara uygun alternatifler sunan Boyner Mağazaları, kayak tutkunları için dünyaca ünlü markaları bir araya getirmeyi sürdürüyor. Kayak ve snowboard yapanlar için kayak ekipmanlarının yanı sıra; pantolon, mont, polar, kar botu, içlik, eldiven, şapka, atkı, kar gözlükleri gibi kıyafet ve aksesuarlar Boyner Mağazaları’ndaki yerini aldı. Tüm kayak aksesuarları ve kıyafetleri, Boyner Mağazaları’nın uygun fiyatları ve avantajlı ödeme koşullarıyla kar tutkunlarını bekliyor.

Boyner Mağazaları’nda ve www.boyner.com.tr bulabileceğiniz kayak giyim ve aksesuar markaları arasında Iguana, The North Face, Elan, Völkl, Jack Wolfskin, Icepeak, Elan ve Dal Bello ve Columbia gibi dünya markaların ürünlerini bulabilirsiniz. Üstelik Iguana ve Icepeak markalarında Boyner Anahtar’la yapılacak alışverişlerde %25 indirim fırsatı ve HSBC Advantage karta 9 aya varan taksit imkanı sizi bekliyor.

Kar tatiline çıkmadan önce Boyner Mağazaları’na uğramayı unutmayın!

boyner-kayak-urunleri-03

Yorumlar

yorum

THE NORTH FACE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR