Boyner Evde ile Yılbaşı Coşkusu

Ev tekstilinden mobilyaya, mutfak aksesuarlarından dekorasyona kadar uzanan zengin ürün yelpazesi ve her sezon yenilenen konseptleriyle evlerin çehresini değiştiren Boyner Evde, yeni bir yıla girecek olmanın heyecanını evlerine taşımak isteyenler için özel bir yılbaşı koleksiyonu hazırladı. Boyner Evde,  özel yılbaşı ürünleri ve farklı hediye alternatifleriyle hem yılbaşı alışverişini keyifli hale getiriyor, hem de ne alacağım stresini ortadan kaldırıyor.

Dekorasyon trendlerini özgün çizgilerle buluşturan Boyner Evde Yılbaşı Özel Koleksiyonu ile yeni yıl coşkusunu evlere taşıyor.

Yılbaşına özgü kırmızı, yeşil, dore ve lame renklerinin birlikte kullanıldığı Boyner Evde Yılbaşı Koleksiyonu’nda, parti dekorasyonu ve şık yılbaşı sofraları için gerekli tüm ihtiyaçların yanı sıra herkes için şık hediye seçenekleri de mevcut.

Yaklaşan yeni yılın heyecanını yansıtan Boyner Evde Yılbaşı koleksiyonunda yer alan çam ağaçları için pırıltılı, renkli süsler, evin her köşesinde kullanılabilecek ve yılbaşı dekorasyonunu tamamlayan potporiler, kokulu mumlar ve farklı tasarımlardan oluşan duvar süsleri evlerdeki yılbaşı atmosferini tamamlayacak. Koleksiyonda yer alan birbiriyle uyumlu çok şık vazolar ve kaseler, renkli cam vazo ve mumluklar, kanepeleri süsleyecek büyük yastıklar, şık çerçeveler, hayvan objeleri ise sevdiklerinize verebileceğiniz farklı hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Yılbaşı hazırlıklarına başlamadan önce Boyner Evde’ye mutlaka göz atın!

Yorumlar

yorum