Boyner Evde’den Sofistike Renkler, Derin Dokunuşlar

Ev tekstilinden mobilyaya, mutfak aksesuarlarından dekorasyona kadar uzanan zengin ürün yelpazesi ve her sezon yenilenen konseptleriyle evlerin çehresini küçük dokunuşlarla değiştiren Boyner Evde, 2013-2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile kış renklerine bürünerek evlerimizi ısıtıyor.

Her sezon değişen konseptleri ile evlere özgün tasarımlar sunan Boyner Evde’nin 2013-2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu sevenleriyle buluşuyor. Dekorasyon trendlerini özgün çizgilerle buluşturan Boyner Evde bu sezon, dokuların ve renklerin eşsiz buluşmasına yer açarak, kışın soğuğunu sıcak renklerle kombinliyor.

Her sezon farklı temalarda ürün grupları sunan Boyner Evde’nin en dikkat çeken teması “Derin Mor”; gri, siyah ve beyazın tonsürton uyumunda kendine asil bir yer buluyor. Küçük mobilyalar ve ufak dekorasyon dokunuşları ile evinizi kışa hazırlıyor.

Dekorasyon, mutfak ve sofra ürünlerinin yanı sıra, Boyner Evde özgün tasarımları ve kaliteli üretimleri ile ev tekstilinde aradığınız yaratıcılık ve konforu sağlıyor. Her temanın kendine özgü renklerinin yanı sıra Boyner Evde nevresim takımları ve havluları,  klasik renklerde de ihtiyaçları tamamlıyor.

Metropol insanının günlük ihtiyaçlarından ve şehir hayatının şekillendirdiği zevklerden esinlenerek hazırlanan Boyner Evde koleksiyonu; sofra ürünlerinden yastıklara, dekoratif objelerden aksesuarlara, banyo setlerinden nevresim ve havlulara kadar bir evin her ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler sunuyor. Boyner Evde geniş ürün yelpazesi ile her evi küçük dokunuşlarla bambaşka bir görünüme büründürüyor.

Yorumlar

yorum