BNG’den Kaçırılmayacak Sezon İndirimi

Sezon sonunda moda tutkunlarına birbirinden farklı indirim fırsatları sunan BNG, gardıropları baştan aşağı yeniliyor. Orijinal konseptli fırsatları sayesinde müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan marka, her tarza uygun 4 farklı indirim seçeneğiyle de farkındalığını hissettiriyor. Markanın “ Geçmişin İzleri” adlı koleksiyonu kampanyaya özel olarak en sofistike parçaları tutkunlarıyla buluşturuyor. BNG markası mağazalarında da gerçekleştirdiği özgün kampanya fırsatları ile farklı tarzı benimseyen kadınların dikkatini çekiyor.

Black Angel etiketli ürünlerde farklı avantajlar…

  • Marka, vazgeçilmez kampanyalarından olan Black Angel etiketli ürünlerde %50 indirim fırsatı sunarken bu grupta aynı zamanda 4 al 1 öde kampanyası da uyguluyor.
  • Bu kampanya kaçmaz; 5 ürün alana indirim, 10 ürün alana %40+%40 indirim
  • Kış sezonuna ait özel tasarımları tutkunlarıyla buluşturan marka,5 ürün alana %40+%30 indirim, 10 ürün alana %40+%40 indirim imkanı sunuyor.
  • Tek ürün alımına % 40 indirim fırsatı…
  • İndirim süresi boyunca farklı avantajlar sunan BNG, tek ürün alımlarında ise % 40 indirim fırsatıyla cezbediyor.
  • Konsept koleksiyonlar ve tek ürün alımına % 25 indirim sürprizi…

Kış sezonu bitmeden indirim coşkusunu hissettiren BNG’de, fütüristik tarzını yansıtan özel deri aksesuarlar, yarı değerli taşlarla oluşturulan takı koleksiyonu ve ev parfümlerinde de yüzde 25 indirim uygulanıyor.

Yorumlar

yorum

BNG İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR