BNG ile Bayramda Kendinizi ve Sevdiklerinizi Şımartın

Farklı tasarımlarıyla göz dolduran ve sofistike kadınların vazgeçilmez markası BNG; Yaz koleksiyonunda yüzde 50’lere varan indirimleriyle bayramda ‘Ne hediye alacağım?’ diyenleri bu dertten kurtarıyor. Kadınların kendi tarzlarını özgürce yansıtabileceği farklı alternatifler sunan BNG, geniş ve fonksiyonel tasarımlarıyla ailedeki tüm kadınları mutlu edecek hediye çeşitleriyle bayram alışverişini kolaylaştırıyor.

Son yıllarda hızlı bir büyüme sergileyen BNG, yazın bitimine sayılı günler kalmasına rağmen koleksiyonlarında kullandığı desenlerle yaz aylarının tazeliğini yansıtmaya devam ediyor. Koleksiyonunda yerlere kadar uzanan etekler, bol pantolonlar, şık abiye kıyafetler dikkati çekerken, incecik koton penyelerin üzerlerine giyilebilecek BNG’de görmeye alışık olmadığımız mürekkep akıtmalı baskılar farklı tarzdaki kadınlara da hitap ediyor.

White Angel etiketli sezon ürünlerinde yüzde 35, Black Angel etiketli ürünlerde ise yüzde 50 indirim BNG mağazalarında kadınları bekliyor.

Yaz sezonu bitmeden indirim coşkusunu hissettiren BNG’de, fütüristik tarzını yansıtan özel deri aksesuarlar, yarı değerli taşlarla oluşturulan takı koleksiyonu ve ev parfümlerinde de yüzde 20 indirim uygulanıyor.

 

Yorumlar

yorum

BNG İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR