BNG 2013/2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu “Geçmişin İzleri”

BNG Yeni Sezon Tasarımlarında Geçmişi Yeniden Yorumluyor “GEÇMİŞİN İZLERİ” 

Farklı Kumaşlar, Sıra dışı Tasarımlar

BNG’nin 2013 / 2014 Sonbahar – Kış Koleksiyonu GEÇMİŞİN İZLERİ ismini taşıyor. Sevinçler, hüzünler, mutluluklar, kaygılar çok özel kumaşların örgülerine saklanmış bekliyorlar. İpek-yün karışımı paltolar ilk planda hemen dikkati çekiyor. Her sezon derilere özel bir ilgi gösteren marka, 2013-14 Kış sezonu için Brezilya’dan özel getirilen balık derileriyle farklı olmayı başarıyor. Siyah ve antresitin her zamanki gibi başı çektiği renk skalasında trikolara yapılan baskılar kadınların çok hoşuna gidecek türden. Beyaz koton gömlekler bu sezonda da markanın olmazsa olmazları… Yaz 2013’te koleksiyonuna takıları da ekleyen BNG, “Geçmişin İzleri” için kolye, şapka ağırlıklı bir takı/aksesuar grubu da oluşturmuş. On parçalık çanta grubunda yer alan tasarımlar ise oldukça kullanışlılar.Özellikle safran ve yakut renklerindeki aksesuarlar, nötr renklerdeki kıyafetlerin üzerinde ışıldıyor.

Elinizi sürdüğünüz her parça tasarımcının ruhundan bir örnek. Çünkü Nilgün GÜLEN, tasarımlarındaki detaylarda kendine ait bir özelliği göstermeyi seviyor. Kimisine size gülümsetecek bir espri ekliyor, kimisine bir sürpriz pencere… Rahat kalıplar ve harika kumaşlar sunarak yakın bir arkadaşınız edasıyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Kısacası koleksiyonun tamamına uzaktan bir göz attığında “İşte Bu Benim…Benim Dünüm, Benim Bugünüm…” diyebiliyor.

Peki ya gelecek? Geçmişe bakıp, bugünü yaşayıp yerinde saymak olmaz. 2013-14 ün ilk ayında 12. mağazasının kapılarını açan BNG’nin Türkiye’deki hedefi 17 mağaza sayısına ulaşmak. Yurtdışında ise ilk mağazalarını gelecek günlerde Newyork’ta ve Riyad’ta açmayı planlıyor…

 

 

Yorumlar

yorum

BNG İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR