40 Yaş Üstüne Bitkisel Gençlik İksiri

bitki-derman-anti-aging-340 yaş üstü hanımlar bu ürüne bayılacak… Bitki Derman‘ın tamamen doğal formüllü , kırışık engelleyici , 40 yaş üstü hanımların kullanımı için piyasaya çıkardığı “Anti Aging Gece Bakım Kremi”  yaşlanmaya dur diyor.

Bitki özlerinin kırışıklık ve yaşlanmayı geciktiren Pentapeptide-18 maddesiyle karışımından elde edilen Bitki Derman Kırışık Engelleyici Gece kremi siz uyurken Kollagen dokuyu yenileyerek, cildi tedavi ediyor.

Bitki Derman Antiaging Krem içeriğindeki yüksek nemlendirme kapasitesine sahip bitkisel ekstratlar ile gece boyunca cildinizi besliyor ve kuruluk, kırışıklık gibi yaşlanma etkilerini ortadan kaldırıyor.

Kremin Antiaging etkisi ile daha pürüzsüz, şeffaf ve sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlayarak cildinize zamanın kaybettirdiklerini geri kazandıran mucize krem Bitki derman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik ile bir arada kullanıldığında ilk günden etkili olmaya başlıyor.

Bitki derman “Yaşlanmadan Yaşamak isteyenler için bu özel formülü Antiaging krem olarak sizlere ulaştırıyor”. Fiyatı : 175 tl.

Yorumlar

yorum