Bioritm Short Care ile Üç Adımda Güzelleşin!

bioritm-shortcare-03Güzellik salonlarında geçirilen uzun saatler için vaktiniz yoksa Bioritm Short Care var!

Bioritm Institute’ün uzmanları tarafından uygulanan Bioritm Short Care, yarım saat içinde parlak ve ışıltılı bir cilde kavuşturuyor.

Bioritm Institute ile artık güzellik için vaktiniz var! Bioritm Short Care güzelleşmek isteyen ancak vakit darlığı nedeniyle bu imkanı yaratamayanlar için Bioritm Institute tarafından sunuluyor.

Bioritm Short Care, üç adımda uygulanıyor ve sadece yarım saat sürüyor. İlk adım cildi temizleme ve tonik uygulaması oluyor. Böylece cilt, güzelleşmeye hazır hale geliyor. İkinci adımda peeling uygulanarak cildin ölü derilerden arınmasına yardımcı olunuyor. Üçüncü ve son aşamada ise Essential Shock Care ürünleri kullanılıyor. Konsantre, serum ve ardından Essential Shock kremleriyle kısa bir masaj yapılıyor.

Finalde, Essential Mask uygulanıyor. Bu maske 10 – 15 dakika bekletiliyor ve Essential Complex krem yüze uygulanıyor. Göz ve dudaklara ise çok özel bir ürün olan Essential Shock Lip & Eye sürülüyor. Bioritm Short Care ile cildinizdeki lifting etkisini anında hissedebiliyorsunuz.

Işıltılı ve parlak bir cilde sadece yarım saat içinde kavuşmak için Bioritm Institute’ten randevunuzu hemen alın!

Yorumlar

yorum