Billboard 2013 Müzik Ödülleri Ünlülerin Tarzı

Billboard 2013 Müzik Ödülleri’ndeki  dikkat çekici ünlüler ve stillerden bazıları:

Billboard 2013 Ödülleri stili: kısa elbiseler

Genellikle bu tarz etkinliklerde uzun elbiseler daha çok seçilirken, bazı ünlüler kısacık elbiseleri tercih etmiş. Taylor Swift göz kamaştırıcı olurken, Zuhair Murad markalı mini elbisesiyle inanılmaz bacaklarını da göstermiş. Ariana Grande de ışıltılı, siyah straplez kokteyl elbisesini muhteşem siyah ayakkabılarıyla çok güzel tamamlamış ve çok etkileyici olmuş.

Kesha da tercihini siyahtan yana yapmış ve sexy Givenchy elbisesiyle çok cesur olduğunu göstermiş ayrıca elbisesini Palladium takıları ve kemik rengi sandaletleri ile tamamlamış. Diğer taraftan Chloe Moretz, geometrik desenli elbisesini deri bir kuşak ve boncuklu ayakkabıları ile kombinlemiş.

Billboard 2013 modası: uzun abiyeler

Uzun abiyeler böyle özel davetler için daha şık olabilir ama daha az cesur değildir. Jennifer Lopez, Zuhair Murad’ın ilkbahar 2013 koleksiyonundan altınlarla süslenmiş elbisesini seçerek bunu kanıtlarken seksi topuklu sivri ayakkabıları ve altın çantasıyla da elbisesini çok güzel bir şekilde tamamlamış.

Kelly Rowland, Rami Al Ali tasarımlı elbisesi ile tüm gözleri üzerinde toplamış. Selena Gomez de muhteşem neon desenli derin yırtmaç ve dekolteli Atelier Versace elbise ve gümüş sandaletler tercih etmiş. Shania Twain, yunanlardan esinlenen Mikael D askısız elbisiyle muhteşem görünmüş.

Billboard Müzik Ödülleri 2013: Tulumlar

Kombinezonlar özel davetler için sıkça seçilen bir kıyafet olmasına rağmen son zamanlarda bu değişmeye başladı. Gecede, Miley Cyrus tüm dikkatleri üzerine çeken geometrik desenli Balmain tulumuya boy gösterirken Stana Katic, Nicholas Oakwell’in bahar 2013 koleksiyonundan disko topundan ilham alan bir tulum tercih etmiş. Tulumun kemerindeki gümüş parçalar tulumun odak noktası olmuş.

Yorumlar

yorum