BEYMEN’de Mezuniyet Gecesine Hazırlık…

Mezuniyet heyecanına şimdiden teslim olanlar bu özel güne dünyaca ünlü markaların BEYMEN’lerde sunulan birbirinden göz alıcı koleksiyonlarıyla hazırlanmaya başlıyor. BEYMEN, Abiye bölümünde mezuniyet için özel oluşturulan koleksiyonda Marchesa NotteAlex PerryDavid Meister,Rachel Gilbert gibi markaların asil ve feminen modelleri öne çıkıyor.

Chelsea College of Art and Design’da tanışan Keren Craig ve Georgia Chapman tarafından kurulan Marchesa Notte, yeni sezonda tasarımlarına kusursuzca uygulanmış çiçek işlemeleriyle dikkat çekiyor. Ağır kıyafetler yerine önerdiği sade modellerde yer alan tül ve işlemeleri mor, beyaz ve kırmızıyla buluşturan Marchesa Notte mezuniyet gecesinin en büyüleyici silüetlerini yaratıyor.

Avustralyalı tasarımcının kendi adını taşıyan markası Alex Perry, yeni sezonda kullandığı farklı materyallerle dikkat çekiyor. Parlak tüllerle işlemelerin bir arada sunulduğu koleksiyonda farklı renk bloklarının yer aldığı elbiseler ve transparan dantel detaylı tasarımlar davetlerin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.

Tasarımları moda haftalarında editörler tarafından daima bir adım önde olarak değerlendirilen Rachel Gilbert, bu sezon peplum detaylarının yanı sıra uzun ve balık formlu modelleriyle dikkat çekiyor. Minik işlemeler ve pullarla koleksiyonun genelini hareketlendiren Gilbert, 2014 yazında beyaz, siyah ve lilanın yanı sıra pudra tonlarına koleksiyonunda yer veriyor.

Hollywood yıldızlarının tercihi David Meister, bu sezon tasarımlarında kullandığı canlı renklerle mezuniyet gecesinin enerjisine ortak oluyor. Beyaz, kırmızı, sarı ve yeşili dantellerle buluşturan tasarımcı, kendiliğinden desenli dokulu kumaşları da kusuruz formlarla birleştirerek göz alıcı bir görünüm sunuyor.

Yorumlar

yorum

BEYMEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR