Beymen Zorlu Center Kozmetik

beymen-zorlu-kozmetik-06BEYMEN Zorlu Center, 500 metrekarelik kozmetik departmanıyla özel markalara ev sahipliği yapıyor.

42 yıllık deneyimiyle pek çok ilke imza atan Türk moda ve lüks perakende sektörünün lider markası Beymen, Beymen Zorlu Center’la Türkiye’nin en büyük hazır giyim lüks perakende mağazasına imza attı.

“Beklenmedik bir BEYMEN”

“Beklediğiniz gibi beklenmedik”  Beymen, 42 yıllık moda ve lüks perakendedeki deneyimini yepyeni ve şaşırtıcı Beymen Zorlu Centerflagship mağazasında hayata geçirdi.

Moda ve lüks perakende sektöründe kusursuz hizmet anlayışı, ürün gamı ve exclusive markaları ile dünyadaki en iyiler arasında yer alan Beymen, Zorlu Center Flagship mağazasıyla uluslararası alandaki konumunu daha da güçlendiriyor.

Beymen, bu çok özel mağaza ile modanın ötesinde, demokratik, hayatın ritmini takip eden, rutinden uzak, sanatı, yeni markaları, yeni ürünleri ve departmanlarıyla standartları reddeden bir deneyim vaad ediyor. Beymen Zorlu Center, içinde yer alan mağazaları, kitapçısı, restoranı, kafesi, dijital uygulamaları, çağdaş sanat platformu ve sürekli yenilenen sosyal takvimiyle herkesin kendi zevkine göre yaşayacağı bir dünya. Beymen Zorlu Center sunduğu hizmetler ve ürünlerle şehrin çekim merkezleri arasında şimdiden yerini alırken turistler için çok önemli bir cazibe merkezi oluşturuyor.

Beymen Zorlu Center Kozmetik

Beymen Zorlu Center, birbirinden özel ve beklenen markalarla büyüleyici bir kozmetik departmanını müşterileriyle buluşturuyor. 500 metrekareye yerleşen, dünyaca ünlü markaların cilt bakım, makyaj ve parfüm koleksiyonlarının satışa sunulduğu özel alan, şehrin cazibe noktası haline geliyor.

beymen-zorlu-kozmetik-07Niş parfüm markaları
Parfüm konusunda çok iddialı olan departman Acqua Di Parma,MontaleManceraPenhaligon’s, Creed, L’Artisan Parfumeur, Escentric Molecules gibi niş parfüm markalarını takipçileriyle buluşturuyor. Aynı segmentte yer alan Robert Piquet, Juliet has a Gun,  Editions de Parfums Frederic Malle ve Dolce & Gabbana Velvet koleksiyonları ise exclusive olarak Beymen Zorlu Center’da satışa sunuluyor.

Cilt bakımı 
La Mer, La Prairie, Sisley, Sensai, Dior, Estee Lauder, Valmont ve Shiseido gibi markaların tüm kozmetik ve cilt bakım ürünlerinin yanı sıra 2 adet cilt bakım kabini de müşterilerin hizmetine sunuluyor. Kabinlerden biri La Prairie cilt bakımı uygulamaları diğeri ise müşterilerin tercihine göre farklı markaların uygulamaları için hizmet veriyor.

Makyaj
Dolce & Gabbana make-up’ı ilk defa Beymen Zorlu Centermağazasıyla modaseverlerle buluşturan Beymen, makyaj kategorisinde de oldukça iddialı. Nars, Bobbi Brown, Tom Ford, Laura Mercier, Guerlain, YSL, Dior gibi çok iddialı markayı bir arada sunuyor.

Beymen Zorlu Center kozmetik departmanında her ay farklı alanlarda uygulamalar güzellik tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Kendine özen gösteren erkekler için ise cilt bakım, kozmetik ürünlerinin ve Penhaligon’s ve Acqua Di Parma gibi markaların traş setlerinin satışa sunulduğu “Art of Shaving” bölümü yer alıyor. Erkekler için Creed, Editions de parfums Frederic Malle gibi markaların parfümlerinin yanı sıra Kiton, Zegna, John Varvatos, Hermes veCommes des Garçons’un etkileyici esansları satışa sunuluyor.

BEYMEN ZORLU CENTER KOZMETİK MARKALARI

Exclusive: Robert Piquet, Juliet Has a Gun, Dolce Gabbana Velvet Collection, Editions de Parfums Frederic Malle

Full Line: Nars, Dolce Gabbana Make Up, Guerlain, Laura Mercier, YSL, Bobbi Brown, Orogold, Sjal, La Mer, Valmont, Sisley, La Prairie, Kanebo, Shiseido, Tom Ford Make Up, Estee Lauder, June Jacobs

Parfüm: Agent Provocateur, Juicy Couture, Judith Leiber, John Varvatos, Dyptique, Aqua di Parma, Zegna Essenze, Prada, Hermes, Tiziano Terenzi, Olfactive Studio, Bottega Veneta, Balenciaga, Chloe, Marc Jacobs, Bvlgari, Montale, Mancera, Kiton, Penhaligon’s, L’Artisan Parfumeur, Escentric Molecules, Commes des Garçons.

Yorumlar

yorum

BEYMEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR