Beymen Collection Erkeği, Net ve Güçlü Bir Silüet Çiziyor

beymen-2013-erkek-04Beymen Collection, 2013 yazında erkeklere net, kumaş ve kesimleriyle etkileyici bir silüet çiziyor. Anlaşılması kolay ve şıklığını detaylarda gizleyen koleksiyon, geleneksel duruşunu modern çizgilerle yorumluyor. Renklerle hareketlenen Beymen Collection bu yaz sportif şıklığa da dikkat çekiyor.

Koleksiyonda, farklı kumaş ve dikim teknikleriyle rafine, farkedilir bir duruş hissedilirken aynı zamanda klasik ve modern çizgisiyle de zamansız parçalarını Beymen Collection erkeğine sunuyor.

Koleksiyonun güçlü ve net çizgisi, Los Angeles’ta yapılan çekimlerle kendini gösteriyor. Kampanya çekimlerinde bu sezon yine dünyanın en iyi modelleri arasında gösterilen Noah Mills, objektif karşısına geçti.

Yaz aylarının renkleri klasik temada; açık gri-beyaz, lacivert-beyaz, mavi-kahve, açık bordo-kahve olarak, spor grupta ise kırmızı-beyaz-lacivert, lacivert-beyaz-yeşil gibi daha canlı tonlarla belirleniyor. Hem klasik hem de spor grupta beyaz tonu hep tamamlayıcı bir renk olarak yeni sezonu karşılıyor.

Sezonun trendleri koleksiyonda yazlık dış giyim modelleri, kruvaze ceketler, rengarenk polo trikolar, marin etkisiyle hissediliyor. Renkli spor ceket ve pantolonlar, lastik tabanlı deri ayakkabılar ve süet loafer’lar yine yazın dikkat çekenleri olarak niteleniyor.

beymen-2013-erkek-03Kırlangıç yakalı takım elbiseler ve kruvaze ceketler, güçlü, maskülen bir etki katarken bu etki spor grupta da devam ediyor.

Koleksiyonda, yaza uygun, hafif kumaşlar kullanılıyor. Klasik grupta yün, yün-ipek, keten, spor grupta ise koton kumaşlar ağırlıklı olarak dikkat çekiyor. Takım elbiselerde daha düz ve mikro desenler, klasik ceketlerde ise düz ve kareli alternatifler Beymen Collection erkeğinin rafine şıklığını oluşturuyor.

Spor gruptaki chino pantolonlarda, kareli spor gömleklerde ve t-shirtler’de net bir görüntü yerine daha spor, umursamaz şıklığı temsil eden görüntü koleksiyonun cool tavrını temsil ediyor.Yaz davetlerinin vazgeçilmezi Beymen Collection smokinler, bu sezon kruvaze smokin ve yakası saten biyeli smokinle farklılık arayan erkeklere hitap ediyor. Beymen Collection şık ve farkedilen duruşunu, sunduğu farklı smokin aksesuarlarıyla da tamamlıyor.

Yorumlar

yorum

BEYMEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR