Beymen Club’ın Birbirinden Göz Alıcı Anneler Günü Hediyeleri…

Rahat, cool ve modern tasarımlarıyla her sezon moda tutkunlarının tercihi olan Beymen Club, Anneler günü için de farklı ürün gruplarından renkli ve çekici hediye seçenekleriyle annesini şımartmak isteyenlerin ilk seçimi.

Çiçek açan kombinler…

Beymen Club, yeni sezonun vazgeçilmezi çiçek desenleriyle modayı yakından takip eden anneler için ideal bir seçim. Elbise, sweatshirt, pantolon ve eteklerde açan çiçekler hem klasik hem de neon renklerle bir arada kullanılıyor.
Renk tutkunu annelere…

Beymen Club’ın monoblok renklerdeki pantolon, bluz ve elbiselerin yanı sıra özel yuvarlak kesimli paça ve kol detaylarıyla şort ve ceketler annelere renkli ve şık olma imkanı sunuyor.

Yaz’ın vazgeçilmezi beyaz…
2013 yazının rengi beyaz, Beymen Club koleksiyonun da da ön plana çıkıyor. Beyazın sportif zarifliği annelere birbirinden cool kombinasyonlar sunuyor.


Aksesuar düşkünü annelere…

Bu sezonunda vazgeçilmezi olan aksesuarlar, anneler için ideal hediye olmaya devam ediyor…Sezonun ön plana çıkan kombinlerini renkli aksesuarlarla hareketlendirmek isteyen annelere fuşya, turkuaz, yeşil topuklu ayakkabılar, düz sandalet kemer ve çantalar eşlik ediyor.

Yorumlar

yorum