Beymen Erkeği, 2014 İlkbahar/Yaz’ında Çekici ve Kusursuz…

beymen-2014-ilkbahar-yaz-erkek-01Beymen Collection erkeği, 2014 İlkbahar/Yaz’ında çekici ve kusursuz…

Beymen Collection, 2014 İlkbahar/Yaz’ında erkeklere, detaylı işçilikle hazırlanan kumaş ve kesimlerle, dikkat çekici ve net bir siluet çiziyor. Kalite ve şıklığı detaylarda gizleyen koleksiyon, maskülen duruşunu farklı dokulardaki kumaşlar ve canlı renk kullanımıyla modernleştiriyor. “Prince de Galles” desenli yelekli takımlar, kendini gösteren kravatlarla kombinlenerek maskülen görünüme katkıda bulunuyor. Elektrik mavinin dominant renk olarak seçildiği koleksiyonda; açık gri, kahve, lacivert Beymen Collection tasarımları, turkuvaz, mercan, kırmızı ve pembe gibi canlı renklerle sportif bir şıklık sergiliyor. Beyaz, klasik ve spor tasarımların tamamlayıcı ve dengeleyici rengi olarak ön plana çıkıyor.

Yeni sezonda, hafifliğiyle dikkat çeken yün ipek karışımlı kumaşların yanı sıra, keten kumaşların kullanımıyla rahat bir görünüm elde ediliyor. Dar siluetler, gömlek yakalarındaki küçülme ve ceket yakalarındaki daralma,Beymen Collection erkeğine klasik ve modern çizgiyi bir arada sunuyor. Birkaç yıldır büyük önem kazanan blok renk kullanımı, klasik grupta beyazla ortaya çıkarken, spor grupta ise triko ve tişörtlere yansıyor. Farklı kumaşlarla zenginleştirilen koleksiyonda, mikro desenli jersey ceket kumaşları, dış giyimdeki kapitone dokular ve balıksırtı desenler, erkeklere sunulan rafine şıklığı gözler önüne seriyor. Önemli trendlerden biri haline gelen tekno kumaş kullanımı ise özellikle mont ve kaban tasarımlarında kendini gösteriyor.

Detaylı modellerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda, terzi dikimle zenginleştirilmiş takım elbise ve ceketler, sezonun özel parçaları arasındaki yerini alıyor. Kalite algısını yükselten yün-ipek karışımlı kumaşlarla oluşturulan tasarımlar, şıklıktan ve kaliteden ödün vermeyen erkekler için alternatifler sunuyor. Deri ve dış giyimde yer alan safari ceketler, gömlek ve kravatta kullanılan baskılı kumaşlar, kalın tabanlı deri ve süet ayakkabılar ise sezon detayları hakkında ipucu veriyor.

beymen-2014-ilkbahar-yaz-erkek-02

Yorumlar

yorum

BEYMEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR