United Colors of Benetton 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

United Colors of Benetton, kadın ve erkek için çok sayıda şık tasarımı 2013 Sonbahar Kış koleksiyonunda sunuyor. 

Yeni koleksiyon, en sadık müşterilerinin yoğun yaşam tarzlarını yansıtmayı ve onların ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlıyor. Bu amaçlar doğrultusunda kadınlar için; kadınsı seçeneklerden oluşmuş ayrıca grunge tarzından da ilham almış, erkekler içinse; son derece rahat parçalardan oluşan, yine grunge ve askeri(military) tarzın etkilerini yansıtan bir koleksiyondur.

benetton-2013-sonbahar-kis-64

Yeni parçalar arasında, ekoseden ilham alan ceketler, göz alıcı grafik desenli swatshirtler, harika daracık pantolonlar ve son derece şık etekler var. Rahat siluetler hakim gibi dursa da, yeni koleksiyonda vücudu saran daracık alternatiflerde var. Kısacası, çok yönlü temel parçaları bulabileceğiniz, yeni sezonda  tarzınızı gösterebileceğiniz ve gardırobunuz için aradığınız her şeyi United Colors of Benetton 2013 Sonbahar Kış koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Ayak bileğinde muhteşem çizmeler, erkeksi makosenler, eğlenceli eşarplar, şık kemerler ve pratik çantalar aksesuarlardan olmazsa olmazı. Tüm dikkatleri belki sadece aksesuarlarınıza çekemeyebilirsiniz ama kıyafetinizi tamamlayan muhteşem aksesuar seçenekleri olduğunu göreceksiniz.

Erkekler için koleksiyonda; ekoseli ve  desenli gömlekler, içleri tüylü ceketler, grafik desenli hırkalar, uzun kabanlar koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor. Aksesuar olarak rengarenk harika bereler ve  postallar ile müthiş bir uyum yakalanmış. Tarzınızı yansıtacak ve kombinlerinizi tamamlayacak  yeni sezon için aradığınız bir çok seçeneği Benetton’ın  zengin koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

UNITED COLORS OF BENETTON İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR