Bebeklerimiz LC Waikiki Koleksiyonu ile Çok Sevimli!

Bebeklik döneminde her anne ve baba çocukları için sağlıklı ve zevkli ürünleri tercih eder. İşte ebebeyinlerin en değerli varlıkları için tercih edecekleri, LC Waikiki “2014 Bebek ve New Born Koleksiyonu” ile çok renkli bir dünyanın kapıları açılıyor.

Moda perakende sektörünün bebek giyimde de lideri olan LC Waikiki, “2014 İlkbahar Bebek ve New Born Koleksiyonu”’nda bebekler için canlı renklerin, neşeli baskıların ve sevimli kahramanların yer aldığı çeşitli bir koleksiyon sunuyor.

Hem kendiniz hem bebekleriniz modayı takip etsin…

“Baby Fest Line” koleksiyonunda yer alan sevimli bir kuş karakterinden, tavşan karakterine, çiçek apliklerden, büyük sevimli hayvanlara kadar birçok üründe kırmızı, koral, beyaz, turkuaz, açık yeşil ve pembe renkleri bebekleri renklendiriyor.

Elbise, şort, salopet ve hırkalarda çiçek desenleri ve fırfırlar bebekleri daha da sevimli yapıyor.

“Little Sailor Line” koleksiyonunda ise sevimli kedi ve balık karakterleri deniz yolculuğunda miniklere şimdiden renkli giyinmenin püf noktalarını öğretiyor. El çizimi sevimli kız karakterinden, kırmızı ve lacivertin ağırlıklı kullanıldığı gelincik temasına, 60’ların geometrik metrajlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi kız bebeklerini kucaklıyor. Tülller, çiçekler ve fiyonklar yine bu temanın olmazsa olmazları arasında yer alıyor.Denizci ve korsan öğelerinin kullanıldığı “Marine” koleksiyonunda sarı denizci parkaları, denim ceketler ve çizgili kıyafetler, aksesuarlar ile birleşerek erkek bebekleri giydiriyor.

“Sporty Car” koleksiyonunda ise erkek bebekler spor arabalarla seyahat ediyor. Bu seyahate LC Waikiki maymunu da eşlik ediyor. Renkli pantolonlardan, ekoseli gömleklere, pötikare ürünlerden, havuç paça pantolonlara kadar geniş bir ürün yelpazesi anne ve babaları bekliyor.

Yeni Doğan Bebekler için Birbirinden Güzel Ürünler LC Waikiki’de …

“Cute Ladybug” koleksiyonunda sevimli uğurböceği ve arkadaşı kelebek, puan ve ince çizgilerin bir arada kullanıldığı yelek, 2’li çıtçıt body, 2’li alt ve 3’lü setlerde maceradan maceraya koşuyor.

“Panda and Cherry” koleksiyonunda ise kız panda ve en sevdiği yiyecek kiraz, tırtıl ve minik kurt arkadaşı temaları işlenirken,“Marine Dog” temasında ise korsan köpek ve arkadaşı korsan papağanının gemideki maceralarından esinleniliyor.

Şık tulumlar, uzun kol ve kısa kol bodyler, tekli üst ve altlar, sevimli ayıcık karakteri ve arabalar ile “Car & Bear” koleksiyonunda hayat buluyor.

Süslü kedi, patenli fil, mint yeşili, pembe, sarı, narçiçeği ve mor gibi canlı renklerle yeni doğan bebekleri “Cute Animal Line” koleksiyonu ile renkli bir dünyaya çağırıyor.

LC Waikiki “2014 İlkbahar Bebek ve New Born Koleksiyonu”nu daha yakından görmek ve alışveriş keyfini doyasıya yaşamak için LC Waikiki mağazalarını ve yenilenen www.lcwaikiki.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorumlar

yorum

LC WAIKIKI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR