Bebe 2014 İlkbahar Yaz Kampanyası

David Roemer tarafından Miami, Florida da gerçekleşen çekimlerde Nina Agdal, Bebe’nin 2014 ilkbahar yaz kampanyası için kamera karşısına geçti.

Birbirinden şık ve iddialı alternatiflere ev sahipliği yapan marka, bu sezonda da herkesin dolabında olması gereken temel parçaları geniş bir yelpazede sunuyor. Çoğunlukla monokrom parçalar barındıran koleksiyonda modern kesimler, minimal süslemeler, vücudu saran elbiseler ve yazın rengi beyaz sıkça karşımıza çıkıyor.

bebe-2014-ilkbahar-yaz-01

Çizgili, hayvan desenli ve soyut motifli seçenekler Bebe 2014 ilkbahar yaz kampanyasında fark yaratıyor. Alternatifler son derece sade olmasına karşın kullanılacak ayakkabı ve aksesuarlar ile büyüleyici bir hal alıyor.

Kıyafetinizi tamamlayacak çok sayıda aksesuarı da bünyesinde barındıran marka, seksi yüksek topuklu sandaletler, şık güneş gözlükleri, dikkat çeken kolyeler, büyük küpeler ve çivili kemerler ile iddialı olmaya devam ediyor. Sizde Bebe’nin sunduğu bu muhteşem parçaları 2014 ilkbahar yaz kampanyasında bulabilir, yeni sezonda da tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum

BEBE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR