Bebe 2013 İlkbahar Kataloğu

Bir kaç sezondur kafalarda markanın kendisini yenilemesi ile ilgili şüpheler varken, bu sene Bebe’nin tasarımcıları şıklık inancını bize tekrar kazandırdı ve hala güçlü olduğunu kanıtladı.

“Yabani İlkbahar Koleksiyonu” başlıklı yeni Bebe 2013 koleksiyonunda muhteşem modern giysiler,uçuş uçuş hafif kumaşlar ve yumuşak kesimler tarafından sağlanan rahatlık moda sahnesine sihirli dokunuşlar yapıyor.

Sürekli fresh bir görünümün önemli olması, Bebe’nin koleksiyonunda gündüz ve gece için çok sayıda seçeneğin sunulmasına neden oluyor.

2013 İlkbaharın tüm bu yeni tasarımlarını gördükten sonra, gardırobunuz için yeni kreasyonlar ekleme dürtüsüne  karşı koyamayacaksınız!

Daracık üstleri, uzun kollu bluzları, ceketleri,  ince daracık pantolonları, rahat şort ve pantolonları sizi şık yaparken aynı zamanda seksi hissetmenize de neden olacak.

Alacalı maksi elbiseler, kısacık elbiseler, vücudunuzu saran elbiseler, seksi gece kıyafetleri ve yeni serisinde yer alan tulumlar sizi kalbinizden  vuracak. Sizde derin yırtmaçlar, belinizi öne çıkaran kemer ve  aksesuarlar ile sofistike dokunuşlar yapabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

BEBE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR