Bayramda Ücretsiz Dijital Ayak Analizi Yaptırın [gabor-309TL...TL]

Yorumlar

yorum

Ayağınıza iyi bakın, çünkü bir çift daha alamazsınız

Türkiye’nin ilk ayakkabı konfor butiği Shoe City Comfort, ayakkabı mağazası olmaktan öte müşterilerine sunduğu hizmet anlayışıyla ön plana çıkıyor. Sağlıklı ayakkabı konusunda fark yaratan Shoe City konfor butiklerine Kurban Bayramı’nda gelerek kişiye özel ücretsiz ayak analizi yaptırabilir ve size uygun olan ayakkabıyı alabilirsiniz. Bayram alışverişi için hem sağlıklı hem de şık bir alternatif olan ayakkabıları ücretsiz ayak analiziyle temin edebilirsiniz.Türkiye’de ayakkabı alışverişinde bir devrim: ‘’Wellness ve Shoe Fitting’’ hizmeti

Türkiye’de sadece Shoe City konfor butiklerinde görebileceğiniz “Wellness ve Shoe Fitting” hizmeti sertifikalı uzman danışmanlar tarafından veriliyor. Danışmanlar, ayağınıza “ayak-ayakkabı uyum kontrolü” yaptıktan sonra, topuklu ve şık da olsa gün boyu rahat edeceğiniz ve size en uygun olan modeller sunuluyor.

Bu sistemde özel eğitimli personel tarafından ayağınız Amerika’dan gelen son teknoloji bilgisayarlı cihaz ile analiz ediliyor, ayağınızın ayakkabı ile uyum kontrolü yapılırken ihtiyaçlarınız da doğru olarak saptanıyor. Ayak analiz ve ölçüm cihazı ile müşterilerinin ayaklarındaki sorunları belirleyen danışmanlar, kullanıcıya en uygun ayakkabıları ve tabanlıkları öneriyorlar. Uzman çalışanlar (trained fitter) tarafından verilen bu bilgiler yetişkinlerin ayak sağlığı konusunda rehber niteliği taşıyor.

Shoe City mağazalarını ziyaret ederek dijital ayak analizinizi yaptırabilir, sağlıklı ve ayağınıza tam uyan bir ayakkabı alabilirsiniz. Ayrıca www.shoecity.com.tr  adresindeki birçok faydalı bilgiden yararlanabilirsiniz.


Shoe City Comfort Suadiye
Adres: Suadiye Plaj Yolu Sokak No:4/2 - İSTANBUL 
Tel: 0 (216) 464 21 77

www.shoecity.com.tr