Batik’ten Floral Esinti

batik-white-black-floral-02

49.90 TL

Birkaç sezondur hızlı yükselişini sürdüren floral desenler, yeni sezonda da şehirli kadınların stiline renkli seçimler sunuyor. Batik’in 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan Batik White & Black Floral koleksiyonu doğanın en renkli çiçeklerini gardırobunuza taşıyor.

Kadın hazır giyimin öncü markası Batik, sezonun en güçlü trendlerinden floral desenleri, White & Black Floral koleksiyonu ile gardırobunuza taşıyor.

Siyah ve beyazın ana renk olarak kullanıldığı tasarımlar, çiçeklerin canlı renkleriyle trendi bir siluete imza atıyor. Çiçekli gömlekler, zamansız bluzlar, günün her saati stilize bir şıklık sunan ceket ve elbiseler, çiçek bahçelerinden ilham alıyor.

Yeni açılan mağazaları ile başarı grafiğini her geçen gün yükselten Batik, İstinyepark, Akasya AVM , Aqua Florya AVM, Citys AVM başta olmak üzere Türkiye genelindeki 119 mağazasında tüketicileriyle buluşuyor. Mağazaların yanı sıra kampanya ve duyurularını facebook/batikmoda – twitter/batikmoda adreslerinden de takip edebilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum

BATİK İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR