Bath&Body Works İndirim Günlerinde Son Günler…

Işıltılı Sprey 16 TL

Işıltılı Sprey 16 TL

“%70’evaran indirim fırsatları sizi bekliyor!”

Amerika’nın en ünlü koku uzmanları tarafından geliştirilen kişisel bakım ve ev kokularının cenneti Bath & Body Works’ta her yıl heyecanla beklenen büyük indirim günlerinde SON GÜNLER… 24 Ocak Cuma günü başlayan %70’lere varan indirim fırsatlarını kaçırmayın! Bitmedi, aynı dönemde Bath&Body Works Mağazaları’nda satışı yapılan yeni sezon ürünlerini de karşı koyamayacağınız promosyon fırsatlarıyla sahip olabileceksiniz.

Eğer siz de kişisel bakım ve ev kokularının cenneti Bath&Body Works’teki ürünlerinin tutkunu ve sıkı takipçisiyseniz, Ocak ayı boyunca sürecek ve yılda sadece iki kez gerçekleştirilen büyük indirim fırsatını sakın kaçırmayın. İsteyen herkes eski sezon ürünlerinden stoklamak istedikleri vücut bakım ürünlerini, ev kokularını ve birbirinden eğlenceli aksesuarları %70’ye varan indirimlerle sahip olabilecek. İndirim coşkusu sadece eski ürünleri kapsamayacak! Bath&BodyWorks Mağazaları’nda bulunan ve yeni sezona ait koleksiyonlara, ürünlere de karşı koyamayacağınız promosyon fırsatlarıyla sahip olabileceksiniz. Sevdiklerinize de haber vermeyi unutmayın!

Değişim gözünüzden kaçmayacak…

Eminiz ki bir Bath & Body Works hayranı olarak yenilenen ve en iyi koku deneyiminizi yaşamayı vaat eden İkonik Signature Koleksiyonu’ndaki değişim dikkatinizden kaçmayacak! Satış rekoru kıran koleksiyonda 23 çeşit kadın ve erkek kokusu yer alıyor. Dünya çapında ünlü parfüm tasarımcılarıyla çalışarak yenilenen Signature Koku Koleksiyonu, özel formülleri ve farklı tasarımlarıyla, sizlere lüks koku deneyimini yaşama şansı sunuyor. Yenilenen losyondaki, Shea Yağı ve E Vitamini miktarı eskisinden üç kat daha arttırıldı. Losyonun vücuda 16 saat boyunca yoğun nem verme ve cildi yumuşatma etkisi bulunuyor.

 

Signature Koku Koleksiyonu Ürünleri

Shea & Vitamin E Duş Jeli – 29,00 TL

Shea & Vitamin E Vücut Losyonu – 35,00 TL

Vücut Kremi – 35,00 TL

Vücut Spreyi – 39,00 TL

Yorumlar

yorum

BATH & BODY WORKS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR