Bath & Body Works’den Holiday Traditions 2014 [bath-and-bod...09]

Yorumlar

yorum

Holiday Traditions'ın 2014 Yılına Özel Kokusu: "Merry Marshmallow Kiss"

Her yıl heyecanla beklenen ve özel kokularıyla bağımlılık yaratan vücut bakım ürünleri koleksiyonu Holiday Traditions raflarda… 2014 yılının özel ve yeni kokusu ise “Merry Marshmallow Kiss”. Sevdiklerinize hala hediye almadıysanız Bath&Body Works Mağazaları’nda yapılacak her 250 TL’lik alışverişinize anında 50 TL hediye çeki kampanyasını kaçırmayın!

bath-and-body-works-holiday-traditions-04

Bath&BodyWorks’un sadece yılbaşına özel satışı yapılan Holiday Traditions vücut bakım ürünleri Bath&Body Works Mağazaları’nda yerini aldı. Özel takipçileri olan ve her yıl raflara çıkacağı dönem heyecanla beklenen koleksiyonun 2014 yılına özel üretilen yeni serisinin adı ise: “Merry Marshmallow Kiss”. Klasik kokular Noel Vanilla Bean, Winter Candy Apple ise; yılbaşını anımsatan kokularının yanı sıra özel tasarlanmış ambalajlarıyla da sevdiklerine farklı hediye arayışında olanları cezbediyor. Bath&Body Works Mağazaları’nda Holiday Traditions koleksiyonu ve özel yılbaşı hediye paketlerinin yanı sıra kişiye özel tasarlanabilecek zengin hediye alternatifleri de bulunuyor.

250 TL’lik alışverişinize özel anında 50’TL’lik hediye çeki fırsatını kaçırmayın.

Bath&BodyWorks, aralık ayının son iki haftasında uygulanmaya başlayacak 250TL’lik alışverişlerinizi anında harcayabileceğiniz 50 TL’lik hediye çeki kazanma fırsatını sunuyor. Bath&Body Works mağazalarında kişisel bakımın dışında yeni yılda evinin havasını değiştirmek isteyenlerin ilgisini çekecek, her biri farklı özellikte mumlar ve ev kokuları da yer alıyor.